İYİ Parti Şanlıurfa 1.Sıra Adayı Listeden Çeki....

İYİ Parti Şanlıurfa 1.Sıra Adayı Listeden Çeki....

İYİ Parti Şanlıurfa’nın Milletvekili Aday listesi değişeceği iddiaları ilgili açıklama Şanlıurfa 1.Sıra Milletvekili Adayı Zuhal Çiftkaya’dan geldi.

24 Mayıs 2018 - 23:32 - Güncelleme: 25 Mayıs 2018 - 00:05

İYİ Parti Şanlıurfa’nın Milletvekili Aday listesi değişeceği iddiaları gündemi meşgul ederken, konu ile ilgili açıklama İYİ Parti Şanlıurfa 1.Sıra Milletvekili Adayı Zuhal Çiftkaya’dan geldi.

Zuhal Çiftkaya, Adaylık çekilme durumunun söz konusu olmadığını, satılık sıranın olmadığını dile getirdi. Zuhal Çiftkaya Kimdir neden Konya’da yaşıyor soruları ile ilgili ise 1969 Şanlıurfa doğumluyum, Babam Şekerci Hacı Ömer Akyol’dur, ilkokulu Cengiz Topel İlkokulunda, ortaokulu Şanlıurfa Kız Orta Okulu ve liseyi Şanlıurfa Kız Meslek Lisesinde okudum Evlilik durumundan Konya’ya yerleştim. Üniversite tahsilimi Konya’da tamamladım 3 Çocuk annesiyim.

Zuhal Akyol Çiftkaya, Doğma Büyüme Şanlıurfalıyım ve Genel Başkanımız Meral Akşener ile İyilik hareketine katıldım. İYİ Parti Kurucu Üyelerindenim En kısa sürede Memleketime Gelerek Sizler ile yüz yüze görüşeceğim. Memleketime hizmet edeceğim.İfadelerinde bulundu.

Milletvekili Adaylarının Resmi Gazetede yayımlanması 6 gün kala Yeni Asya Nur Cemaatine Yakınlığı ile bilinen İYİ Parti Şanlıurfa 1.Sıra Millletvekili Adayı Zuhal Akyol Çiftkaya’nın açıklamaları ile Seydi Eyyüpoğlu, Ahmet Ersin Bucak, Cengiz İzol’un İYİ Parti saflarına katılma ihtimallerinin düşük olduğu ortaya çıkmış oldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'da Özel Okul Kapatıldı
Şanlıurfa'da Özel Okul Kapatıldı
Harran'a Yeni Bir İşletme Kazandırılıyor
Harran'a Yeni Bir İşletme Kazandırılıyor