KADEM’den Ceylanpınar İlçesine Anlamlı Ziyaret-Videolu Haber

KADEM'den Ceylanpınar İlçesine Anlamlı Ziyaret-Videolu Haber

Şanlıurfa Kadın ve Demokrasi Derneği KADEM heyeti Ceylanpınar'da İmam Hatip Lisesindeki öğrencilere ayakkabı, bot, çizme yardımında bulundu.

01 Mart 2018 - 15:40

Şanlıurfa Kadın ve Demokrasi Derneği heyeti Ceylanpınar ziyaretleri kapsamında bir dizi temaslarda bulundular. Temasları kapsamında ilk olarak Belediye Başkanı Menderes Atilla'yı makamında ziyaret eden Şanlıurfa Kadın ve Demokrasi Derneği heyeti ardından Ceylanpınar Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret ettiler.

İmam Hatip Lisesinde eğitim gören dezavantajlı öğrencilerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere getirdikleri yardım kolilerini okul müdürüne teslim eden Kadın ve Demokrasi Derneği Şanlıurfa il temsilcisi Vildan Polat, '' Öğrencilerimize sosyal yardım çalışmaları adı altında ayakkabı, bot, çizme yardımında bulunduk. Müdür beye desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Elimizden geldikçe Kadem il temsilciliği olarak bu tür yardımları devam ettireceğiz.''dedi.

Ceylanpınar Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Ahmet Bulut, Kadın ve Demokrasi Derneği Şanlıurfa İl Temsilciliği Dezavantajlı öğrencilerimize destek oldular. Maddi yardımda bulundular kendilerine çok teşekkür ediyorum. Sivil toplumun gücüne inanıyoruz, sivil toplumun Türkiye'yi değiştireceğine ve dönüştüreceğine inanıyoruz kendilerine tekrar teşekkür ediyoruz.''dedi.

Şanlıurfa Kadın ve Demokrasi Derneği heyeti daha sonra Ceylanpınar Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü Aile Koordinasyon Birimi ve Toplum Sağlık Merkezi tarafından düzenlenen “Bebeğim yolda, Hoş Geldin Minik Hemşerim” projesi kapsamında anne adaylarına sağlıklı eğitim programına katıldı. Mehmet Akif Ersoy Kültür evinde düzenlenen programda Kadın ve Demokrasi Derneği heyeti burada anne ve anne adaylarına kadın haklarıyla ilgili brifing verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ak Parti Şanlıurfa İlçe Belediye Başkan Adayları 2019 Açıklandı
Ak Parti Şanlıurfa İlçe Belediye Başkan Adayları 2019...
Şanlıurfa Zabıtasından Örnek Davranış
Şanlıurfa Zabıtasından Örnek Davranış