Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği Hizmete Girdi

Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği Hizmete Girdi

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma hastanesi Haliliye ek binasında kadın hastalıkları ve doğum kliniği hizmete girdi.

28 Haziran 2018 - 19:26

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekim Yrd. Uzm. Dr. Gülben SARAÇOĞLU Kadın hastalıkları ve doğum alanında varolan alternatifi artırmak amacıyla 19 Haziran 2018 tarihinde Kadın hastalıkları ve doğum servisimiz hizmet vermeye baladı.

SARAÇOĞLU; Hastanemiz bünyesinde halen 19 yataklı servisimiz mevcut olup 3 doğum odası ameliyathanemizle tam teşekküllü hizmet verilmektedir. Kliniğimizde an itibari ile 6 Uzman Hekim 11 ebe çalışmaktadır. Hastanemiz bünyesinde kadın hastalıkları ve doğum alanında küçük cerrahi müdahaleler,  normal doğum, sezaryenle doğum ve her türlü jinekolojik cerrahi girişimler teknik teçhizatla alanında deneyimli uzman hekimler tarafından gerçekleştirilmektedir.  Bu süreçte sayın bakanımız  Ahmet Eşref FAKıBABA olmak üzere, Sayın Vekillerimiz, Sayın Valimiz ve İl Sağlık Müdürümüz Op. Dr. Himmet DURGUT’a teşekkür ediyoruz dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gazetecilerden Beyazgül'e ziyaret
Gazetecilerden Beyazgül'e ziyaret
Hakim ve savcılara veda yemeği
Hakim ve savcılara veda yemeği