Kadınlar Yeşilyayla Daha Da Güçlü

Kadınlar Yeşilyayla Daha Da Güçlü

Yeşilay Şanlıurfa Şubesi Kadın Komisyonun İsmail Nazif Bayraktar Kız Meslek Lisesinde Kadınlar Yeşilyayla Daha Da Güçlü adlı paneli düzenledi.

16 Ocak 2019 - 22:35 - Güncelleme: 17 Ocak 2019 - 23:37

Yeşilay Şanlıurfa Şubesi Kadın Komisyonundan Panel Yeşilay Şanlıurfa Şubesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile Bağımlılıklarla Mücadele kapsamında İsmail Nazif Bayraktar Kız Meslek Lisesinde, Kadınlar Yeşilyayla Daha Da Güçlü adlı paneli düzenledi.

Kadın Komisyon Başkanı Fatma Şeniz Ateş'in yaptığı yazılı açıklamaya göre panele panelistler olarak Rezan Yavuz, Nezif Dağ, Gül San konuşmacı olarak katıldılar. Panelin moderatörlüğünü Yunus Yeğin yaptı.

Panele Yeşilay Kadın Komisyonu üyeleri, okul müdürü Mine Aynalı ve son sınıf öğrencileri katıldı. Panelde; kadınların güçlüklerle baş etmeye rol model olması, kadınların mücadelede örnek alınması,başarıya ulaşmanın yöntemleri, toplumun gelişmesi ve kalkınması için kadının önemi gibi konular işlendi. Fatma Şeniz Ateş, yaptığı açıklamada  panelin gerçekleşmesine sağladıkları katkı ve destekten dolayı  başta il valimiz Sayın Abdullah Erin Bey'e, İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan'a, ve Yeşilay Şube Başkanı Muharrem Çelik'e teşekkür etti. Ateş, bu panellerin diğer kız liselerine de devam edeceğini söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Aksak’ın Görüşmeleri Meyvesini Vermeye Başladı
Aksak’ın Görüşmeleri Meyvesini Vermeye Başladı
Bakan Koca'dan Viranşehir'e Müjde
Bakan Koca'dan Viranşehir'e Müjde