Kadirli’de Yöresel Ürünler Fuarı açıldı

Kadirli’de Yöresel Ürünler Fuarı açıldı

Şanlıurfa, Gümüşhane gibi birçok ilin firmalarının katıldığı Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde Yöresel Ürünler Fuarı açıldı.

31 Ekim 2017 - 12:12

Malatya, Manisa, Erzincan, Kayseri, Çankırı, Erzurum, Sivas, Şanlıurfa, Gümüşhane gibi birçok ilin firmalarının katıldığı Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde Yöresel Ürünler Fuarı açıldı.

Kadirli Kaymakamlığı ve Kadirli Belediyesi'nin katkılarıyla açılan Yöresel Ürünler Fuarı'nda Antalya, Malatya, Manisa, Erzincan, Kayseri, Çankırı, Erzurum, Sivas, Şanlıurfa, Gümüşhane gibi birçok ilin firmalarının katıldığı ürünler ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor. İçerisinde Türkiye’nin farklı şehirlerinin meşhur ürünleri ile hediyelik eşyaların yer aldığı stantlar uygun fiyatlarla halka sunuluyor. Fuarda, 70 şehirden 75 firma yer alıyor.

Organizasyonu düzenleyen İsa Durmuş, "Anadolu’nun çeşitli yerlerinden gelen esnafımızı burada Kadirlilerle buluşturmanın mutluğunu yaşıyoruz. Vatandaşlarımızı, Türkiye'nin değişik bölgelerine has birbirinden güzel lezzetleri görmeye ve tatmaya davet ediyoruz" diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfaspor’dan 4 Transfer
Urfaspor’dan 4 Transfer
Suruç'ta Feci Kaza, 1 Ölü 6 Yaralı
Suruç'ta Feci Kaza, 1 Ölü 6 Yaralı