Kamu Hastaneleri birliğinden Otopark teşekkürü

Kamu Hastaneleri birliğinden Otopark teşekkürü

Şanlıurfa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Cihan Ekmen, 700 araçlık otopark yapımında kendilerine destek olan Nihat Çiftçi ve Fevzi Demirkol’u ziyaret ederek teşekkür etti.

13 Temmuz 2017 - 15:00

Şanlıurfa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Cihan Ekmen, Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 700 araçlık otopark yapımında kendilerine destek olan Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve “Bir oda, bin dua” projesinde kendilerini yalnız bırakmayan Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol’u ziyaret ederek teşekkür etti.

Şanlıurfa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Cihan Ekmen ile Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi İbrahim Halil keşküş, Hastane Müdürü Halil Beyazkendir ve Müdür Yardımcısı Ahmet Bayram, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat çiftçi’yi makamında ziyaret etti.

Ziyarette bir konuşma yapan Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Cihan Ekmen, “Hastanemizin başlatmış olduğu “Bir oda bin dua” kampanyasında desteklerini bizden esirgemeyen,700 araçlık otopark yapından ve yeni yatan hasta servisinin yapımında bizleri yalnız bırakmayan Büyükşehir Belediye Başkanımız Nihat Çiftçi’ye kurumum ve şahsım adına teşekkür ederim” dedi.

Fevzi Demirkol’a teşekkür ziyareti

Şanlıurfa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Cihan Ekmen ve beraberindekiler daha sonra ise Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol’u makamında ziyaret etti. Hastanelerine verdiği desteklerden dolayı teşekkür eden Ekmen, her iki başkana da plaket ve çiçek takdim etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Siverek'te 23 Nisan Kutlandı
Siverek'te 23 Nisan Kutlandı
Ekinci'den 23 Nisan Mesajı
Ekinci'den 23 Nisan Mesajı