Karaköprü Belediyespor Türkiye Üçüncüsü Oldu

Karaköprü Belediyespor Türkiye Üçüncüsü Oldu

Antalya’da düzenlenen Türkiye Bilek Güreşi şampiyonasında Karaköprü Belediyespor Bilek Güreşi Takımı Türkiye üçüncüsü oldu.

02 Mayıs 2018 - 22:24

Antalya’da düzenlenen Türkiye Bilek Güreşi şampiyonasında Türkiye üçüncüsü olan Karaköprü Belediyespor Bilek Güreşi Takımı kazandığı kupayı Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’ye takdim etti.

Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu Başkan Yardımcısı Sait Akdağ ve Karaköprü Belediyespor Bilek Güreşi takım antrenörü Şehmus Gültekin Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’yi ziyaret etti.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette; TVGFBF Başkan Yardımcısı Sait Akdağ ve Antrenör Sehmus Gültekin, Antalya’da düzenlenen Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonasında Karaköprü Belediyespor adına kazandıkları Türkiye üçüncülüğü kupasını Başkan Metin Baydilli’ye takdim etti.

Spora ve sporcuya her zaman destek verdiklerini ifade eden Başkan Metin Baydilli, Şanlıurfa ve Karaköprü’yü Avrupa’da temsil edecek olan Karaköprü Belediyespor Bilek Güreşi takımını tebrik etti.Kupa takdim töreninde; Karaköprü Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Kudat ile Karaköprü Belediye meclis üyeleri Şıh Müslüm Korkmaz ve Ahmet Kaytan da hazır bulundu

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Özyavuz Hafta Sonu Mesaisini Kırsalda Geçirdi
Özyavuz Hafta Sonu Mesaisini Kırsalda Geçirdi
Alin Tosca Gazişehir Gaziantep'te
Alin Tosca Gazişehir Gaziantep'te