Karaköprü’de İmar Yönetmeliği Semineri

Karaköprü’de İmar Yönetmeliği Semineri

Şanlıurfa Karaköprü Belediyesi tarafından “Yeni planlı alanlar tip imar yönetmeliği” semineri düzenlenecek

02 Kasım 2017 - 10:54

Şanlıurfa Karaköprü Belediyesi tarafından “Yeni planlı alanlar tip imar yönetmeliği” semineri düzenlenecek. 4 Kasım Cumartesi günü gerçekleşecek olan seminerde yeni yönetmelik tüm detayları ile anlatılacak.

Şanlıurfa’nın merkez Karaköprü İlçe Belediyesi tarafından 1 Ekim 2017 tarihinde yürürlüğe giren “Yeni planlı alanlar tip imar yönetmeliği” konulu seminer düzenlenecek.

Şanlıurfa Karaköprü Belediyesi Kültür Merkezi konferans salonunda saat 13.00 – 17.00 arasında düzenlenecek olan seminerde, Mimar Sevilay Armağan, “Yeni planlı alanlar tip imar yönetmeliği” konusunda katılımcılara önemli bilgiler verecek.

Karaköprü Belediye Başkan yardımcısı Mehmet Kudat, seminerin tüm Şanlıurfa’yı yakından ilgilendirdiğini belirterek, “1 Ekim 2017 tarihinde yürürlüğe giren “Yeni planlı alanlar tip imar yönetmeliği” ile ilgili Ankara’dan Mimar Sevilay Armağan’ı davet ettik. 4 Kasım 2017 Cumartesi günü Karaköprü Belediyesi Kültür Merkezi Konferans salonunda düzenlenecek olan seminere Şanlıurfa’daki Mimar, Mühendis ve tüm yetkililerin katılmasının yararlı olacağını düşünüyoruz. Mimar ve Mühendis arkadaşlarımız kafalarına takılan tüm soruların cevabını bu seminerde bulacaktır” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yades ile 7 bin 500 vatandaşa ulaşıldı
Yades ile 7 bin 500 vatandaşa ulaşıldı
Haliliye’de 158 bin ağaç toprakla buluşturuldu
Haliliye’de 158 bin ağaç toprakla buluşturuldu