Karaköprü’de kilitli parke seferberliği sürüyor

Karaköprü'de kilitli parke seferberliği sürüyor

Karaköprü Belediyesi kış öncesi yolların çamurdan kurtulması için kilitli parke çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. Fen İşleri Ekipleri Atakent mahallesinde yeni açılan yolları kilitli parkeyle döşeyerek vatandaşların hizmetine sunuyor.

31 Ağustos 2018 - 16:31

Karaköprü Belediyesine bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Ekipler ilçede yapılaşmanın arttığı ve gelişen Atakent mahallesinde vatandaşların kış aylarında sorun yaşamaması için kilitli parke döşeme seferberliğini sürdürüyor.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ilçede bozuk yol bırakmamak adına çalışmaları sürdürdüklerini ifade ederken, kış ayları gelmeden alt yapısı tamamlanan yolları kilitli parke döşeyerek hazır hale getirdiklerini kaydetti.

Başkan Baydilli, "Fen İşleri ekiplerimiz çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Atakent mahallemizde özellikle yeni yapıların olduğu bölgelerde yeni yollar açıyor ve alt yapısı tamamlandıktan sonra bunları kilitli pare ile döşüyoruz. Vatandaşlarımızın yol sıkıntısı çekmemesi, bozuk yollarda sorun yaşamaması için Fen işleri ekiplerimizle sahadayız. İnşallah Karaköprü'de ihtiyaçlar dahilinde her mahallemizde çalışmalarımızı sürdüreceğiz" diye konuştu.

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ihtiyaçlar dahilinde Doğukent, Seyrantepe ve Batıkent mahallelerinde de yeni yol açma ve kilitli parke döşeme çalışması yapıyor.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • ilyas gürbüz
    9 ay önce
    ayın başkan birde gel doğu kent mah.1249 sk gelinde bu rezaleti görün.yazın toz içindeyiz kışın çamur içinde.okullar açılıyor okul servislerle başımız belaya giriyor.4 defadır kendim gelip karaköprü belediesi yetkililerden yollarımızın yapılması için baş vuruda bulundum.2 yıldan beride dile getiriyorum ama gel gelirsede hiç bir sonuç alamıyoruz.beyaz masada dilekçelerim mevcuttur.lütfen bir an önce gelip bizim bumahallenin sorunlarıyla ilgilensinler.parke taşı yapsınlar. saygılar. doğu kent mah.1249 sk sakinleri adına
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfa'da Feci Kavga 6 Ölü İşte Ölenlerin İsimleri
Urfa'da Feci Kavga 6 Ölü İşte Ölenlerin İsimleri
Kaybolan öğrencinin cansız bedeni bulundu
Kaybolan öğrencinin cansız bedeni bulundu