Karaköprü’de yeni yollar açılıyor - Video Haber

Karaköprü'de yeni yollar açılıyor - Video Haber

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Güllübağ Mahallesinde başlatılan yol açma çalışması devam ediyor.

08 Ağustos 2017 - 11:39

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Güllübağ Mahallesinde başlatılan yol açma çalışması devam ediyor.

Karaköprü Belediyesi her geçen gün gelişen ve yol ihtiyacının arttığı ilçede yeni yollar açmaya devam ediyor. İlçenin birçok yerinde yol çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü, yol ihtiyacı doğan Güllübağ Mahallesinde yeni yol açma çalışmalarını sürdürüyor.      ‘Yol Medeniyettir’ anlayışıyla ilçede yaşanan yol sıkıntısını gidermek amacıyla ihtiyaç olan her bölgede ekiplerin yeni yollar açtığını ifade eden Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Karaköprü ’nün Şanlıurfa’nın en hızlı gelişen ve büyüyen ilçesi olduğu için yol ihtiyacının da her geçen gün arttığına dikkat çekti.

Fen İşleri Müdürlüğü’nün artan ihtiyaca karşılık yeni yol çalışmalarını hızlandırdığını kaydeden Başkan Metin Baydilli, “Büyükşehir Belediyemiz bu yolların altyapısını bitirip bize teslim ettikten sonra biz buranın üst yapısını kilit taşıyla tamamlayıp halkımızın hizmetine sunmak istiyoruz. Bunun yanında diğer mahallelerimizde muhtelif yerlerde çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Biz Karaköprü Belediyesi olarak ilçemizde her yerde sorunları çözmek için gece gündüz çalışıyoruz, vatandaşlarımızın rahat etmesi için uğraşıyoruz” diye konuştu.

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Güllübağ’ın yanı sıra Seyrantepe, Atakent, Doğukent mahallelerinde de yeni yol açma ve kilitli parke çalışmalarını sürdürüyor.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfaspor’dan 4 Transfer
Urfaspor’dan 4 Transfer
Suruç'ta Feci Kaza, 1 Ölü 6 Yaralı
Suruç'ta Feci Kaza, 1 Ölü 6 Yaralı