Karaköprü Hizmette Sınır Tanımıyor

Karaköprü Hizmette Sınır Tanımıyor

Şanlıurfa Karaköprü Belediyesi Küçük Alanlı mahallesinde yaptığı stabilize malzeme serimi çalışmasını tamamlayarak vatandaşların hizmetine sundu.

11 Temmuz 2018 - 09:00

Şanlıurfa Karaköprü Belediyesi ilçeye bağlı kırsal mahallelerdeki yollara stabilize malzeme serimi çalışması yaparak mahallelerin çamurdan ve tozdan arınmasını sağlıyor. Vatandaşlar mahallelerine yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Metin Baydilli’ye teşekkür etti.

Şanlıurfa Karaköprü Belediyesi uzak yakın demeden ilçenin her yerindeki vatandaşlara hizmet etmeye devam ediyor. Kırsal mahallelerde de hizmetlerini aralıksız sürdüren Karaköprü Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri kırsal mahallelerde stabilize malzeme serimi çalışması yaparak vatandaşların tozlu ve çamurlu yollarda kalmalarının önüne geçiyor.

Kırsal Hizmetler Müdürlüğü'ne bağlı ekipler son olarak  Küçük Alanlı Mahallesinde yaptığı stabilize malzeme serimi çalışmasını tamamlayarak vatandaşların hizmetine sundu.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşların kışın sorun yaşamamaları için köy içi yolların yapıldığını kaydetti.

Başkan Baydilli şöyle konuştu: “Karaköprü’müzün her köşesinde yaşayan vatandaşlarımıza hizmet götürmek için söz verdik. Karataş mahallemiz ilçemizin merkeze en uzak kırsal mahallesi olsa da buraya hizmet getirdik ve köy içi yollarda stabilize malzeme serimi yaptık. Biz vatandaşlarımıza hizmet etmek için durmadan yorulmadan çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz. Program dâhilinde kalan kırsal mahallelerimize de hizmet götüreceğiz.”

Küçük Alanlı Kırsal Mahalle Muhtarı Halit Demir ise yapılan çalışmalardan dolayı Başkan Baydilli'ye teşekkür ederken, "Mahallemizde Karaköprü Belediyesi Kırsal İşler Müdürlüğü ekipleri köy içi yollarımızda stabilize malzeme döktüler. Böylece çamurlu yollarımız temizlenmiş oldu. Bu hizmetin yapılmasında emeği geçen Başkanımıza ve ekiplere mahallem adına çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Program dahilinde ilçedeki bütün kırsal mahallelerde yol çalışması yapan Karaköprü Belediyesi kırsal hizmetler ekipleri Küçük Alanlı Mahallesi ile birlikte 165 kırsal mahalle ve mezrada stabilize malzeme serimi çalışmasını tamamladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
6 Kişinin Öldüğü Silahlı Kavga Kamerada
6 Kişinin Öldüğü Silahlı Kavga Kamerada
Haliliye'de Ekmek İsrafı Önleniyor
Haliliye'de Ekmek İsrafı Önleniyor