Karaköprü Okuma Evleri Öğrencilerin Uğrak Yeri Oldu

Karaköprü Okuma Evleri Öğrencilerin Uğrak Yeri Oldu

Karaköprü Belediyesi Esentepe Okuma evi, ders çalışan ve kitap okuma alışkanlığı olan öğrencilerin uğrak mekânı haline geldi.

27 Mart 2018 - 14:19

Açılışını Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba’nın yaptığı Karaköprü Belediyesi Esentepe Okuma Evi, ders çalışan ve kitap okuma alışkanlığı olan öğrencilerin uğrak mekânı haline geldi.

Karaköprü Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren okuma evleri, sınavlara hazırlanan ve sessiz bir ortamda ders çalışmak isteyen öğrencilerden yoğun ilgi görüyor. Esentepe Okuma evine gelen öğrenciler temiz ve sessiz bir ortamda ders çalışma fırsatı bulurken, bu hizmeti kendilerine sunan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’ye teşekkür ettiler.

Öğrenciler, gerek okul derslerine gerekse ÖSYM sınavlarına okuma evinde çalıştıklarını, sessiz bir ortamda derse daha iyi odaklandıklarını ifade ettiler. Kütüphane görevlilerinin de kendilerine her türlü kolaylığı sağladığını dile getiren öğrenciler, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli'ye de hem verilen hizmet hem de okuma evinin kapanma saatini 17.00'den 19.00'a aldığı için teşekkür ettiler.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfalı Gençlerde Dövme Merakı
Urfalı Gençlerde Dövme Merakı
Ceylanpınar'da Kesilen Cezaları ile İlgili Açıklama
Ceylanpınar'da Kesilen Cezaları ile İlgili Açıklama