Karaköprü Seyrantepe’ye Çok Amaçlı Salon-Videolu Haber

Karaköprü Seyrantepe’ye Çok Amaçlı Salon-Videolu Haber

Şanlıurfa Karaköprü Belediyesi tarafından Seyrantepe Mahallesinde yaptırılan çok amaçlı salonun yapımında sona gelindi

14 Ağustos 2018 - 17:09

Şanlıurfa Karaköprü Belediyesi tarafından Seyrantepe Mahallesinde yaptırılan çok amaçlı salonun yapımında sona gelindi. Mahalle Muhtarı Veysi Demir, yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Metin Baydilli’ye teşekkür etti.

Şanlıurfa Karaköprü Belediyesi ilçenin her geçen gün gelişen ve büyüyen mahallesi Seyrantepe'de (Toki - Maşuk) yatırım ve hizmetlerine devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli tarafından temeli atılan çok amaçlı salonun yapımında sona gelindi.

400 metrekare alan üzerinde yapılan çok amaçlı salonda erkek ve kadın bölümleri bulunurken, yapımı tamamlandığında alt katı taziye, kına, düğün, toplantılarda; üst katı da lojman ve Kuran kursu olarak hizmet verecek. Seyran tepe Mahalle Muhtarı Veysi Demir yapılan çok amaçlı salon ile mahallenin önemli bir eksiğinin giderileceğine dikkat çekerek bu hizmet için Başkan Baydilli'ye teşekkür etti.

Muhtar Veysi Demir, "Seyrantepe'de 40 binin üzerinde nüfusumuz var. Buraya bir taziye evi gerekiyordu ve boş bir alan yoktu. Karaköprü Belediye Başkanımız Metin Baydilli bu ihtiyacımızı gidermek için müftülükle görüşüp Şehit Ümit Yolcu Camisinin içindeki alana çok amaçlı salon yapılması için karar alındı. 2 ay önce temeli atılan çok amaçlı salonumuz kısa süre sonra bitirilip mahallemizin hizmetine girecektir. Ben bu hizmetleri için, mahallemize yaptıkları yatırımlar için Karaköprü Belediye Başkanımız Metin Baydilli'ye teşekkür ederim" dedi.Öte yandan Karaköprü Belediyesi Seyrantepe Mahallesinde hizmet ağını genişleterek yol açma, yeşil alan, yaşam alanları gibi çalışmalarını sürdürüyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfa'da Feci Kavga 6 Ölü İşte Ölenlerin İsimleri
Urfa'da Feci Kavga 6 Ölü İşte Ölenlerin İsimleri
Kaybolan öğrencinin cansız bedeni bulundu
Kaybolan öğrencinin cansız bedeni bulundu