Karataş çalışmalara başladı

Karataş çalışmalara başladı

Ak Parti Milletvekili aday adayı Öz Büro İş Sendikası Şanlıurfa şube Başkanı Mahmut Karataş, Ağız ve diş sağlığı hastanesi çalışanları ve yönetimi ziyaret etti.

02 Mayıs 2018 - 11:25 - Güncelleme: 02 Mayıs 2018 - 22:06

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak Genel seçimlerinde AK Parti’den 27.Dönem Milletvekili Aday Adayı olan; Hak iş konfederasyonuna bağlı Öz Büro İş Sendikası Şanlıurfa şube Başkanı Mahmut Karataş, Ağız ve diş sağlığı hastanesi çalışanları ve yönetimi ziyaret etti. Burada çalışan personel ve hasta yakınlarıyla görüş alış verişinde bulunarak Ak partiye oy istedi.

Bilindiği üzere Mahmut Karataş Taşeron çalışanların Kadro almasında yıllardır süre gelen çalışmalar neticesinde gerek Ankara gerek Şanlıurfa’da önemli rol oynamıştı. 15 Temmuz gecesi Türkiye ve Şanlıurfa da üyeleriyle birlikte günlerce meydanlarda kefenleriyle nöbet tutarak dünya gündemine girmişti. Karataş yaptığı açıklamada; "24 Haziranda Yapılacak Olan Büyük ve Güçlü Türkiye Seçimlerinde Aday Adayı olduk,öncelikle dünya lideri olan Cumhurbaşkanımıza,vatanımıza ve şehrimize hizmet noktasında çalışmak için bu yola çıktık. Rabbim Hayırlısını Nasip Etsin. Biz dünde bugünde yarında liderimizin yanında partimizin hizmetinde olacağız" ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Özyavuz Hafta Sonu Mesaisini Kırsalda Geçirdi
Özyavuz Hafta Sonu Mesaisini Kırsalda Geçirdi
Murat Yalçınkaya Avrupa Şampiyonu Oldu
Murat Yalçınkaya Avrupa Şampiyonu Oldu