Kasım Gülpınar, Fatih Bucak’ı Ziyaret Etti

Kasım Gülpınar, Fatih Bucak'ı Ziyaret Etti

AB Uyum Komisyonu Başkanı M. Kasım Gülpınar, Siverek’te seçim çalışmaları kapsamında Ekonomist-Çiftçi Fatih Mehmet Bucak’ı ziyaret etti.

14 Haziran 2018 - 17:22 - Güncelleme: 17 Haziran 2018 - 01:11

AB Uyum Komisyonu Başkanı M. Kasım Gülpınar, Siverek’te seçim çalışmaları kapsamında Ekonomist-Çiftçi Fatih Bucak’ı ziyaret etti. 24 Haziran genel seçimleri öncesinde, AK Parti’den Şanlıurfa Milletvekili aday adayı olan Fatih Mehmet Bucak, Siverek’te AK Parti için seçim bürosu açtı.

Siverek'te AK Parti'ye destek için açtığı seçim bürosunda Fatih Bucak'ı ziyaret eden Gülpınar ‘’Kendisine minnettarız. Şükranlarımızı sunmak için buraya geldik. Kendisi aday adaylığı sürecinden beri ve bizim de her zaman kendisinden yana tavır almamıza rağmen kısmette Siverek’te yalnız başımıza listede kalmak da varmış. Ama kendisi her zamanki kadirşinaslığını her zamanki vefasını gösterdi. Hem sayın Cumhurbaşkanımıza karşı hem de bizleri karşı. Sevenleri beraber burada bir seçim bürosu açtı. Kendisine, sevenlerine, akrabalarına teşekkürlerimi sunuyorum. Allah hepsinden razı olsun" İnşallah hep beraber burada bir daha 7 Haziran gecesi yaşamamak için gayret edeceğiz. 7 Haziran bizler için yol kazasıydı. Bir daha yaşamamak için hep birlikte hareket etmemiz gerektiğine inanıyorum. Siverek'te ise ilk adamı atan Siverek'in sevilen, sayılan değerlerinden biri olan Fatih Bucak attı. Kendisi yanımızda olduğunu bir kez daha gösterdi. dedi.

Fatih Mehmet Bucak ise ‘’Sayın vekilimiz Kasım Gülpınar ziyaretiyle bize şeref verdi. Bu kutlu yürüyüşte kendisini yalnız bırakmak olmaz, ona desteğimiz açık ve net bir şekilde olacaktır. Eğitimi, kültürü ve asaletiyle Şanlıurfa ve Siverek’e hizmet yolunda Kasım Gülpınar en iyi isimdir. Onu desteklemek benim asli vazifemdir’’ dedi.

AB Uyum Komisyonu Başkanı M. Kasım Gülpınar'ın Fatih Bucak'ı ziyaretinde AK Parti Siverek ilçe başkanı İlhan Çelik ve partililerde eşlik etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tatlıses: Allah kimseyi mağarada büyütmesin inşallah
Tatlıses: Allah kimseyi mağarada büyütmesin inşallah
Küçük kaymakamlar talimat yağdırdı
Küçük kaymakamlar talimat yağdırdı