Kaymakam Yıldız’dan Karaköprü Belediyespor’a Ziyaret

Kaymakam Yıldız'dan Karaköprü Belediyespor'a Ziyaret

Şanlıurfa Karaköprü Kaymakamı Ahmet Yıldız Karbel Karaköprü Belediyespor Kulüp Başkanı Mustafa Aslan ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti.

16 Ağustos 2018 - 17:54

Şanlıurfa Karaköprü Kaymakamı Ahmet Yıldız Karbel Karaköprü Belediyespor Kulüp Başkanı Mustafa Aslan ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti.

Şanlıurfa Karaköprü İlçe Kaymakamı Ahmet Yıldız Karbel Karaköprü Belediyespor Kulüp Başkanı Mustafa Aslan ve Yönetim Kurulu üyelerine iade-i ziyarette bulundu. Karaköprü Belediyespor tesislerinde gerçekleşen ziyarette Kaymakam Yıldız'ı Kulüp Başkanı Mustafa Aslan karşılarken, Karbel Karaköprü Belediyespor Yönetim Kurulu Üyeleri;  Mithat Şaka, Mehmet Mevlüt Keklik, Ahmet Kaytan, Şıh Müslüm Korkmaz, Yaşar Aksoy, Mustafa Kemal Polat, Mustafa Kemal Şimşek, Mehmet Nimetoğlu, Sait Toprak, Hamza Bayer ve İbrahim Halil Peltek de ziyarette hazır bulundu.

Ziyarette konuşan Karaköprü İlçe Kaymakamı Ahmet Yıldız, Karaköprü Belediyespor'un ilçe için önemli bir tanıtım kolu olduğunu belirterek, "Kulüp Başkanımız ve yönetici arkadaşlarımız bizleri ziyaret etmişti. Hem iade-i ziyaret hem de yeni görevlerinde hayırlı olsun demek için ziyaret ettik. Yeniz sezonda Karaköprü Belediyespor'a başarılar diliyorum" dedi.

Karbel Karaköprü Belediyespor Kulüp Başkanı Mustafa Aslan ise Kaymakam Yıldız'ın ziyaretlerinden dolayı memnuniyet duyduklarını kaydederek, "Sayın Kaymakamımız kulübümüzü ziyaret etti, kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Kendilerine tesislerimizi yenilenen sahamızı gezdirdik. İnşallah kendilerinin de desteğiyle takımımız başarılı bir sezon geçirecektir" diye konuştu.

Ziyarette Kulüp Başkanı Aslan ve yöneticiler Kaymakam Yıldız'a tesisleri ve yenilenen stadyumu gezdirerek bilgi verdiler.

Bu haber 983 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gişioğlu Ailesinin Acı Günü
Gişioğlu Ailesinin Acı Günü
Açar Ailesinin Acı Günü
Açar Ailesinin Acı Günü