Kayyum Belediye Başkanı Güne İşçiler ile Başladı

Kayyum Belediye Başkanı Güne İşçiler ile Başladı

Şanlıurfa Viranşehir İlçesinin Kayyum Belediye Başkanı İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit, Belediye şantiyesine giderek Güne işçilerle beraber başladı

23 Eylül 2017 - 13:28

Şanlıurfa Viranşehir İlçesinin Kayyum Belediye Başkanı İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit, Başkan yardımcıları Halaf Kete, Mahmut Şık ve Arslan Çiftçi ile birlikte Şırnak Mahallesinde bulunan Belediye şantiyesine giderek Fen İşleri ve Temizlik İşleri işçileri personelleriyle bir araya geldi.

Şanlıurfa Viranşehir Belediyesi Başkanvekili Çimşit ve Başkan yardımcıları işçilerle sohbet edip, karpuz ikramında bulundu. Güne işçilerle bir araya gelerek başlayan Çimşit ve Yardımcılar, Temizlik İşleri müdürlüğünün 205 personel ve 36 araçla gece gündüz demeden daha temiz ve yaşanılabilir bir Viranşehir için çalıştıklarını belirterek, personellerin sadece cadde ve sokakları değil, aynı zamanda ilçedeki Okul, Cami ve mezarlıkların temizliğini de yaptığını söyledi.

Temizlik İşleri Müdürlüğü gibi Fen İşleri Müdürlüğününde mesai kavramı tanımadığını ifade eden Başkanvekili Çimşit, Kırsal Mahalleler başta olmak üzere yaklaşık 15 araçla asfalt, stabilize ve yol açma çalışmalarının aralıksız sürdürdüğünü kaydetti.

Her geçen gün araç filosunun güçlendiğine de vurgu yapan Başkanvekili Çimşit, hedeflerinin her geçen gün hizmet verimini ve kalitesini yükseltmek olduğunu söyleyerek, “Çalışmalarda emeği geçen mesai arkadaşlarıma ve tüm personellere teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Usulsüz Urfa Kart Kullanımına Ceza Uygulanacak
Usulsüz Urfa Kart Kullanımına Ceza Uygulanacak
Mehmet Tosun PFDK'ya Sevk Edildi
Mehmet Tosun PFDK'ya Sevk Edildi