Konuklu’da 54 Yeni Yol Açıldı- Videolu Haber

Konuklu'da 54 Yeni Yol Açıldı- Videolu Haber

Şanlıurfa Haliliye Belediyesi tarafından Konuklu kırsal Mahallesinde bugüne kadar toplam 54 yeni yol açılarak, hizmete sunuldu.

02 Ekim 2017 - 11:20 - Güncelleme: 02 Ekim 2017 - 23:33

Şanlıurfa Haliliye Belediyesi tarafından ilçe genelinde sürdürülen yeni yol açma çalışmaları kapsamında, Konuklu kırsal Mahallesinde bugüne kadar toplam 54 yeni yol açılarak, hizmete sunuldu.

Şanlıurfa Haliliye Başkanı Fevzi Demirkol’un talimatlarıyla, ilçe genelinde yoğun bir çalışma içerisinde vatandaşların yol ihtiyacını gideren Fen İşleri Müdürlüğü, yeni yol açma, stabilize, kilitli beton parke döşeme ve bakım onarım şeklinde çalışmalarını sürdürüyor. Merkez ve kırsal mahalle ayrımı yapılmadan sürdürülen yol yapım çalışmaları, her kesimin taktirini topluyor.

Fen İşleri Müdürlüğünün çalışmaları kapsamında, Konuklu kırsal Mahallesinde de yol atağı devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Konuklu’da sürdürülen çalışmalar kapsamında henüz yapılaşmanın olmadığı imarlı alanlar ile yapılaşmanın bulunduğu alanlarda yeni yol açma çalışmaları da hızla devam ediyor. Toplamda 54 yeni yolun açıldığı mahallede, ekipler çalışmalarını da sürdürüyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri; yeni açılan yolları, stabilize malzeme döküp, iş makineleriyle malzemeyi sıkıştırarak vatandaşların hizmetine sunuyor.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akçakale Belediye Başkanına Silahlı Saldırı
Akçakale Belediye Başkanına Silahlı Saldırı
Altay Ailesinin Acı Günü
Altay Ailesinin Acı Günü