Köylü Kent’te kilitli beton parke çalışması-Videolu Haber

Köylü Kent'te kilitli beton parke çalışması-Videolu Haber

Şanlıurfa Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Sırrın Mahallesi Köylü Kent Bölgesinde yapımı devam eden kilitli beton parke çalışmalarını yerinde inceledi.

26 Eylül 2017 - 18:32 - Güncelleme: 27 Eylül 2017 - 12:12

Şanlıurfa Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Sırrın Mahallesi Köylü Kent Bölgesinde yapımı devam eden kilitli beton parke çalışmalarını yerinde inceledi.

Şanlıurfa Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Sırrın Mahallesi Köylükent bölgesinde 2015 yılında bitirdiği kilitli beton parke döşeme çalışmalarını, yapılaşmanın ilerlemesiyle birlikte yeniden başlattı.

Ekipler tarafından hummalı şekilde devam eden çalışmaları Başkan Fevzi Demirkol da, beraberinde belediye meclis üyeleri Abdulkadir Altundağ, Halil Yetkin ve İsmail Güneş ile birlikte inceledi. Sırrın Mahalle Muhtarı İbrahim Kara’nın da eşlik ettiği ziyarette Başkan Demirkol, Fen İşleri Müdürü Mehmet Aslan’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Çalışmaların yoğunlaştırılarak, kısa süre içerisinde bitirilmesi için Demirkol, ekiplere talimat verdi.

Yapılan inceleme sonrası açıklama yapan Başkan Demirkol, "Haliliye Belediyesi olarak 2015 yılında Sırrın Mahallesinin Köylükent bölgesinde yapılaşmanın tamamlandığı bütün yollarımıza kilitli taş döşedik ve o dönemde çalışmalarımız bitti. Köylükent bölgesi yapılaşmanın hızlı geliştiği bir yer. Yapılaşmanın yeniden tamamlandığı ve kısmen tamamlandığı alanda, incelemelerde bulunduk. Köylükent bölgesinde tüm sokaklarımız tamamlanana kadar çalışmalarımız devam edecek. 2015 yılında bu çalışmalarımızı tamamlamıştık. Zaman içerisinde yeni yapılaşma alanları oluştuğu için yeniden bu mahalleye döndük. Kış aylarından önce vatandaşlarımız çamura basmadan işine gitmesini, çocuklarımızın çamura basmadan okula gitmesini sağlayacağız. Haliliye her şeyin en iyisine layıktır” dedi.

Başkan Demirkol, açıklamaların ardından mahalle sakinleriyle de görüştükten sonra bölgeden ayrıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Altay Ailesinin Acı Günü
Altay Ailesinin Acı Günü
Karaçalı Ailesinin Acı Günü
Karaçalı Ailesinin Acı Günü