Küçük Celal Yürümeye Başladı

Küçük Celal Yürümeye Başladı

Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde hayırseverlerden aldığı destekle ameliyat olan Celal Doğan Kahraman, adım atmaya başladı.

23 Aralık 2017 - 22:53 - Güncelleme: 23 Aralık 2017 - 23:00

Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde yaşayan 9 yaşındaki Celal Doğan Kahraman, hayırseverlerden aldığı destekle ameliyat oldu. Bebekken geçirdiği ateşli hastalık nedeniyle yürüyemeyen Celal Doğan, adım atmaya başladı.Henüz 40 günlükken geçirdiği ateşli hastalık nedeniyle yürüyemeyen bedensel ve zihinsel engelli 9 yaşındaki Celal Doğan Kahraman, hayırseverlerin desteğiyle yürümeye başladı. Ceylanpınar ilçesi Cumhuriyet Mahallesi’nde bir gecekonduda zor şartlar altında yaşamını sürdüren Kahraman Ailesinin çağrısı üzerine harekete geçen hayırseverler kısa sürede aileye ulaştı.

Baba İbrahim Halil Kahraman, yardımseverlerin kendilerine ulaştırdığı yardım ile Celal Doğan’ı İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ameliyat ettirdi. Şimdi oğlunun az da olsa yeniden yürümeye başladığını ifade eden Baba Kahraman, "Oğlumun 9 yıl sonra ilk kez yürümesine vesile olan Şanlıurfa 63 Haber’e İhlas Haber Ajansına (İHA) ve bizlere yardımlarını esirgemeyen tüm yardımseverlere sonsuz şükranlarımı sunuyorum" diye konuştu.

2017/12/8487078.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Herkesi İlgilendiren Kanun Yürürlüğe Girdi
Herkesi İlgilendiren Kanun Yürürlüğe Girdi
Urfalı Avukat'tan Fatih Portakal'a Suç Duyurusu
Urfalı Avukat'tan Fatih Portakal'a Suç Duyurusu