Kültür ve Sanat Merkez Çevresindeki Duvarlar Yıkıldı

Kültür ve Sanat Merkez Çevresindeki Duvarlar Yıkıldı

Şanlıurfa Viranşehir Belediye Kültür ve Sanat Merkezi çevresindeki duvarlar yıkılarak Antin parkı ile bir bütün haline getirildi.

20 Temmuz 2019 - 15:30

Şanlıurfa Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci Kültür Merkezi çevresine örülen duvarların yıkılmasını talimatını verdi. Duvar belediye ekiplerince yıkılarak, Kültür merkezi bahçesi Antin parkı ile bir bütün haline getirildi.

 

Viranşehir Kültür ve Sanat Merkezi Çevresindeki Duvarlar Yıkıldı

 

Şanlıurfa Viranşehir Belediye Kültür ve Sanat Merkezi çevresi daha önce duvarlar örülmüştü. Vatandaşlar Kültür ve sanat merkezine girebilmek için ön ve arka bahçe kapılarını kullanmak zorundaydı. Durumu gören Şanlıurfa Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, belediye ekiplerine talimat vererek, Kültür ve sanat merkezi çevresindeki duvarların yıkılmasını istedi. Belediye ekiplerimiz anında duvarların yıkımına başladı. Kültür merkezi çevresinde bulunan duvar, ekiplerce yıkıldı.

Başkan Ekinci : “Daha önce Kültür ve Sanat Merkezimizin çevresi duvar ile örülüydü. Bu duruma tepki gösteren vatandaşlarımız vardı. Bizlerde bu duvarların yıkılmasını ve Antin parkı ile Kültür merkezi bahçesinin birleştirilmesini istedik. Ona göre çalışmalarımıza başladık. Artık vatandaşlarımız istediği zaman Bahçeye girebilecekler. “ Dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü