Kuş’a Hadidi Aşiretinden Destek Sözü

Kuş'a Hadidi Aşiretinden Destek Sözü

Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş'a Abdülhamit Han Derneği Başkanı M.Hanifi Buluktimur Hadidi aşiretinin kanaat önderlerinden İsmail Şahap'tan Destek Sözü

09 Şubat 2019 - 00:07

Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, Abdülhamit Han Derneği Başkanı M.Hanifi Buluktimur’un Hayati Harrani Mahallesinde düzenlediği toplantıya katılarak bölgenin kanaat önderleriyle bir araya geldi.

AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğol ile birlikte katıldığı toplantıda sevgi seliyle karşılanan AK Aday Mehmet Kuş, Eyyübiyelilere seslendi ve “ Ben Eyyübiye Belediye Başkanı olmaya değil Eyyübiyelilere hizmetkâr olmaya talibim” dedi.

ABDÜLHAMİT HAN DERNEĞİNDEN MEHMET KUŞ’A DESTEK

Seçildiği takdirde Eyyübiye Belediye Başkanlığı koltuğuna oturur oturmaz Eyyübiye ilçesi için planladığı hizmetleri sayan AK Aday Kuş, “ En büyük projem gönüllere dokunmak. Belediyenin aslı bir sürü görevleri vardır ama bizim en önemli görevimiz gönül belediyeciliği yapmak olacak” dedi.

AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğol yaptığı açıklamada toplantının düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Abdülhamit Han Derneği Başkanı M.Hanifi Buluktimur ise davetlerini kırmayarak toplantıya katılan başta AK Başkan Adayı Mehmet Kuş’a İlçe Başkanı Mehmet Moğol’a ve akrabalarına minnettarlık duyduklarını belirterek AK Partiye ve Cumhur İttifakına tam destek verdiklerini söyledi.

HADİDİ AŞİRETİNDEN AK BAŞKAN ADAYI KUŞ’A DESTEK SÖZÜ

Hadidi aşiretinin kanaat önderlerinden İsmail Şahap’ın düzenlediği toplantıda baba dostlarıyla bir araya gelen Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, desteklerinden dolayı Hadidi aşiretinin önde gelenlerine teşekkür etti.

AK Aday Mehmet Kuş’a katılımından dolayı teşekkür eden Hadidi aşiretinin kanaat önderlerinden İsmail Şahap AK Partiye ve adayına destek olacaklarını kaydetti.

2019/02/2019-02-09-00-11-15.jpg
2019/02/2019-02-09-00-11-16.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akçakale'de Sağlık'ta Bir İlk Daha Gerçekleşti
Akçakale'de Sağlık'ta Bir İlk Daha Gerçekleşti
Çalınan Araç Kapısız ve Kaputsuz Bulundu
Çalınan Araç Kapısız ve Kaputsuz Bulundu