Kuş Vatandaşlarla İftarını Açtı

Kuş Vatandaşlarla İftarını Açtı

Şanlıurfa Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş ilçe belediyelerinin organizasyonuyla Rabia Meydanı’nda kurulan kardeşlik sofrasında vatandaşlarla iftarını açtı.

23 Mayıs 2019 - 16:15

Şanlıurfa Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, büyükşehir ve merkez ilçe belediyelerinin organizasyonuyla Rabia Meydanı’nda kurulan kardeşlik sofrasında, vatandaşlarla iftarını açtı.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, büyükşehir belediyesi ve merkez ilçe belediyelerinin ortaklığında Rabia Meydanı’nda kurulan kardeşlik sofrasında, vatandaşlarla iftarını açtı. İftar öncesi vatandaşlarla buluşan ve Kuş, iftar saatinin yaklaşmasıyla birlikte vatandaşlara hayırlı iftarlar temennisinde bulundu. İftar öncesi ve sonrası vatandaşları dinleyen Kuş, iletilen bazı talepleri anında ilgililere ileterek çözülmesi için talimatlar verdi. Kardeşlik sofrasında vatandaşlarla iftar açan Kuş, "Rabbim inşallah bu birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Kardeşlik Sofrasında vatandaşlarımızla bir araya gelip aynı sofrayı paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bizler inşallah bizlere gösterilen ilgiye layık olmaya çalışacağız" diye konuştu

2019/05/2019-05-23-16-19-06.jpg
2019/05/2019-05-23-16-19-12.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü