Kuveyt’ten Dönen Vali Erin’den Esnaf Ziyareti

Kuveyt'ten Dönen Vali Erin’den Esnaf Ziyareti

Üç günlük Kuveyt ziyaretinin ardından kente dönen Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin yaptığı esnaf ziyaretinde vatandaşlarla bir araya geldi

17 Kasım 2018 - 14:56

Üç günlük Kuveyt ziyaretinin ardından kente dönen Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, geldiği günün akşamı yaptığı esnaf ziyaretinde vatandaşlarla bir araya geldi. Şanlıurfa’nın ekonomik potansiyellerini anlatmak ve işadamlarını yatırım yapmaları için Şanlıurfa’ya davet etmek üzere beraberindeki heyetle üç gün süren Kuveyt ziyaretinden dönen Vali Erin, Şanlıurfa’ya geldiği ilk günün akşamı, Haşimiye ve Akarbaşı esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinleyip, sohbet etti.

Şanlıurfa’da göreve başladığı günden bu yana halkın her kesimiyle sıkı ilişkiler kuran ve bu ilişkileri dostluk seviyesine ulaşan Vali Erin, ziyaret ettiği Haşimiye ve Akarbaşı esnafı ile hasbihal edip, Kuveyt temaslarını değerlendirdi. Esnafın işyerlerinde oturup, çaylarını içerek sorunlarını dinleyen ve istişarelerde bulunan Vali Erin’in ziyaretinden memnuniyet duyan vatandaşlar, “Sağolsun Sayın Valimiz bizleri sık sık ziyaret eder, halimizi hatırımızı sorur. Allah güç kuvvet versin” diyerek teşekkür ettiler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Halfeti'de Silahlı Kavga 4 Yaralı
Halfeti'de Silahlı Kavga 4 Yaralı
İŞKUR Önünde Uzun Kuyruklar Oluştu
İŞKUR Önünde Uzun Kuyruklar Oluştu