Listeye Giremeyen Mahmut Kaçar’dan İlk Yorum

Listeye Giremeyen Mahmut Kaçar'dan İlk Yorum

24 Haziran 2018 seçimlerinde AK Parti Şanlıurfa’dan Milletvekili Adayı gösterilmeyen Mahmut Kaçar’dan İlk Yorum geldi

22 Mayıs 2018 - 16:30 - Güncelleme: 23 Mayıs 2018 - 22:56

24 Haziran 2018 seçimlerinde AK Parti Şanlıurfa’dan Milletvekili Adayı gösterilmeyen Mahmut Kaçar’dan İlk Yorum geldi. Kaçar Davaya sadakat Onurumuzdur Dedi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mahmut KAÇAR 27.Dönem Milletvekili aday listelerinin açıklanmasından sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Milletvekili KAÇAR açıklamasında, Hayatınım her aşamasında davaya sadakati merkeze alan, millete hizmetkar olma gayretinde olan bir kardeşiniz olarak, Ümmetin ve insanlığın umudu olarak gördüğüm Ak Parti kadrolarında siyaset yapma fırsatını nasip eden Rabbime hamtediyorum dedi.

Kaçar açıklamasının devamında, AK kadrolar içinde hizmet sunmama vesile olan liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’a, evladı ve hizmetkarı olmaktan şeref duyduğum tüm Şanlıurfalı hemşerilerime ve Aziz milletimize teşekkür ediyorum.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada Milletin birliği ve Ümmetin selameti için Hak yolda, AK Partimizin ve Cumhurbaşkanımızın bu kutlu mücadelesine omuz vermeye ve bir nefer olarak çalışmaya devam edeceğim.Başta Şanlıurfa olmak üzere tüm Türkiye'de bu davayı omuzlamak için aday olan tüm arkadaşları tebrik ediyorum. Allah muvaffak etsin. Allah yar ve yardımcımız olsun dedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • İbrahim TOPCAN
    1 yıl önce
    Helâl olsun sana Mahmut Kaçar. İşte dava adamı böyle olmalı. Kendi menfaatini değil, ülkenin menfaatini hep önde tutanlar millet nazarında daha kıymetli/onurlu/gururlu olur...(!)
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tartıştığı müşterinin otelini bastılar: 4 yaralı
Tartıştığı müşterinin otelini bastılar: 4 yaralı
Erdoğan Urfa Arabası İle Yaşadığı Kazayı Anlattı
Erdoğan Urfa Arabası İle Yaşadığı Kazayı Anlattı