Lokman Yalçın Aday Adayı Oldu

Lokman Yalçın Aday Adayı Oldu

Lokman Yalçın,HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanlığı görevinden istifa edip 27’nci dönem milletvekilliği aday adayı oldu.

08 Mayıs 2018 - 20:19

Seçim çalışmalarına başlayan HÜDA PAR Şanlıurfa milletvekili aday adayı Lokman Yalçın, HÜDA PAR’ın Mecliste olması gerektiğini belirtti.  HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanlığı görevinden istifa edip 27’nci dönem milletvekilliği aday adaylığı başvurusunda bulunan Lokman Yalçın, seçim çalışmalarına başladı.

Yalçın, merkez ilçe başkanları ve partililerden oluşan heyetle Şanlıurfa Sebze ve Meyve Hali esnaflarını ziyaret etti. Esnaf ziyareti öncesi Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneği (ŞASEMKOM) Başkanı Faruk Akbaş ile bir araya geldi.

Daha sonra sebze ve meyve komisyoncularını ziyaret eden Yalçın, esnafın sorunlarını ve sıkıntılarını dinleyerek, taleplerini not aldı.

HUDA PAR'lı heyetin ziyaretinden memnun kaldığını ifade eden esnaf, ziyaretlerden memnun kaldıklarını dile getirerek HÜDA PAR’ın Mecliste söz sahibi olması gerektiğini belirttiler.Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Yalçın, HÜDA PAR’a teveccühün arttığını söyledi. Yalçın, “Halkımız; ‘HÜDA PAR meclise girmeli ve orada söz sahibi olmalıdır. HÜDA PAR’ı meclise taşımak için desteklerimizi vereceğiz.’ diyor. Bizler de halkımıza teşekkür ediyoruz. Böyle düşünmeleri bizleri sevindirmiştir.” dedi.

“HÜDA PAR mecliste olmalıdır.”diyen Yalçın, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Mecliste olmamız halkımız, ülkemiz ve İslam ümmeti için hayırlı olacaktır. Bu kapsamda, esnaflarımızı ziyaret ederek, HÜDA PAR’a destek vermelerini talep ediyoruz. Allah’a hamd olsun, esnafın teveccühü güzel. İnanıyorum ki Şanlıurfa halkı, HÜDA PAR’ı tercih edecektir.”

Yalçın, Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneği  (ŞASEMKOM) Başkanı Faruk Akbaş ve sıcak karşılamalarından dolayı tüm esnafa teşekkür ettiklerini sözlerine ekledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfaspor Memleketin Aynasıdır
Şanlıurfaspor Memleketin Aynasıdır
Urfalı Gençlerde Dövme Merakı
Urfalı Gençlerde Dövme Merakı