Mahmut Askeri Küçükkaya Aday Adayı Oldu

Mahmut Askeri Küçükkaya Aday Adayı Oldu

Mirdesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yardımcı Doçent Doç Dr Mahmut Askeri Küçükkaya AK Parti Şanlıurfa’dan Aday Adayı Oldu

29 Nisan 2018 - 00:29

Mirdesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yardımcı Doçent Doç Dr Mahmut Askeri Küçükkaya 24 Haziran 2018 Genel Seçimlerinde AK Parti Şanlıurfa’dan Aday Adayı Oldu

Aday Adayı Mahmut Askeri Küçükkaya, DEĞİŞİM ŞART 2023 Yüzyılımızın aydınlık geleceğimizin dönüm noktası niteliğinde olacaktır. Bunun için her türlü ilerlemenin önünü tıkayan unsurların temizlenmesi gereklidir. Bağımsız yargının üstünlüğü, yasama ve yürütmenin güçlü olmasıyla Ülkemizin kalkınması mümkün olacaktır. Başkanlık sisteminin gelişiyle bir çok eksikler hızlıca rayına oturacaktır. Bu bağlamda 24 Haziran Genel Seçimlerinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan 'ı Başkan seçtirerek bir çok handikapları ortadan kaldıracağız. Yolumuz yeni Türkiye. Amacımız Değişen Türkiye ifadelerinde bulundu.

Doç. Dr. Mahmut Askeri Küçükkaya Kimdir?

1960 Şanlıurfa Hilvan doğumlu olan Küçükkaya, Eğitimini Yüksek Lisans,  Din Psikolojisi- İnanç ve Kişilik, Doktora, Tasavvuf Tarihi- Evliya Çelebi Seyahatnamesi’nde Tasavvufî Kültür olarak yapmıştır. Harran Üniversitesinde Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı Şube Müdürlüğü,Harran Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Yüksekokul Sekreterliği, Harran Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Fakülte Sekreterliği,Harran Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fakülte Sekreterliği görevlerinde bulunmuştur.

2011 Yılında Evliya Çelebi Seyahatnamesi’nde Tasavvuf (Tarikatlar, Şeyhler, Tekkeler, Ziyaretgâhlar) kitabını çıkarmıştır.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ahmet hakkı narin
    1 yıl önce
    Ya..En uygun isim askeri bey..! Yakından takip edip programlarını izlerim. Memleketimize faydalı olacağına tüm kalbi duygularımla inanıyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'nın İki İlçesi İçme Suyuna Kavuşacak
Şanlıurfa'nın İki İlçesi İçme Suyuna Kavuşacak
Yeni Hayvan Pazarında Hummalı Çalışma
Yeni Hayvan Pazarında Hummalı Çalışma