Mahmut Sayık MHP Haliliye İlçe Başkanlığına Getirildi

Mahmut Sayık MHP Haliliye İlçe Başkanlığına Getirildi

Urfa Merkez İlçelerinden Haliliye ilçesi MHP il Başkanlığına 27.Dönem MHP Şanlıurfa Milletvekili Adayı Mahmut Sayık Getirildi.

09 Aralık 2018 - 00:37 - Güncelleme: 10 Aralık 2018 - 21:16

MHP Genel Merkezi MKY ve Başkanlık Divanı tarafından Şanlıurfa Haliliye İlçesi başkanlığına Mahmut Sayık getirildi.Teşkılat İşlerinden sorumlu başkan yardımcısı imzalı Yetki Belgesi Başkan Mahmut Sayık’a iletildi.

Haliliye MHP İlçe Başkanı Mahmut Sayık yaptığı açıklamada, Gençlik yılllarımdan itibaren içerisinde olmaktan şeref duyduğum. Türk Milletinin ve Türk Milliyetçilerinin son kalesi Milliyetçi Ülkücü harekete namusum ve iki gözüm gibi bakmış ve hizmet etmişimdir. Üniversite teşkilatlarında başladığım yöneticilik yaşamıma, 24 Haziran 27. Dönem Milletvekili Adayı olarak devam ettirdim. Şanlıurfa’da 2002 sonrası uzun bir aradan sonra milletvekili çıkaran partimiz MHP MYK Üyemiz,MHP eski İl Başkanımız,kıymetli abim,Sayın İbrahim Özyavuz tarafından Türkiye Cumhuriyeti Başkenti Ankara’da TBMM’de Şanlıurfa’mıza yakışır bir şekilde Şan ve Şeref’le temsil edilmektedir. Sayın İl Başkanımız Mahmut Güneş beyefendinin desteği, Kıymetli Abimiz, Milletvekilimiz Sayın İbrahim Özyavuz’un rızası, Genel Merkez Yönetimimizin onayı ile kutlu davamıza Başbuğ Alpaslan Türkeş’in ışığında Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli beyin emrinde Haliliye İlçe Başkanı olarak hizmet etmenin Şeref’ine nail olduğumu Şanlıurfa kamuoyu ile paylaşmak istiyorum. Bundan sonra şahsım ve yönetimim için de Allah’tan gayret siz değerli hemşerilerimizden destek dilerim.Ülkücü harekette hizmet etmek bayrak yarışı gibidir. Benden önceki ilçe başkanımız ve yönetim kuruluna yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. Var olsunlar. Bundan sonra şahsım ve yönetimim için de Allah’tan gayret siz değerli hemşerilerimizden destek dilerim.İfadelerinde bulunurken

Konu İle İlgili açıklama yapan MHP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz, Milleyetçi Hareket Partimizin Haliliye İlçe Başkanlığına Atanan 27. Dönem Milletvekili Adayımız Sn.Mahmut Sayık’ı  ve Yeni Oluşturulan İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimizi Tebrik Eder,Şanlıurfa'mıza ve Milletimize Hayırlı Olmasını Dilerim.İfadelerinde bulundu.

MHP Haliliye ilçe Yönetim kurulu üyeliklerine ise Mehmet Açma, Nuri kıran, Ahmet Gül, Mehmet Emin Dere, Mehmet Asar, İsmail yıldız, Ömer Kıran, Ahmet Altıntaş, Sinan Sayık, Sebahattin Yıldız, Bekir Sülünkay, Yasin Kaya, M.Ali Çiftçi, Aydın Badıllı, Nedim untuç, Koçali müjdeci, ümit bucak, Nevzat Apaydın, Mehmet Ali Güneş, Mehmet Ali Deniz, Menderes isa basmacı, Salih Demir,Hasan Kamburoğlu, Ecevit çiftçi, Şavak Rızvanoğlu, Veli Bademci, Ayşegül Dişli, Mehmet Şamil Çap, Mehmet Ali ŞaNda,Mahmut Doğan,Faruk Taşkın, Hasan Sülüntay,Kemal Köseoğlu,Mustafa Genç,Adap Kaymaz, Ali Birol Yılmaz, Efendi Kamuş ve Abdulsemat Kaya getirildi.

2018/12/2018-12-09-00-53-48.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Küçük kaymakamlar talimat yağdırdı
Küçük kaymakamlar talimat yağdırdı
Kuş ilçede incelemelerde bulundu
Kuş ilçede incelemelerde bulundu