Maltepe Park açık hava konserini Mirkelam ile başlattı

Maltepe Park açık hava konserini Mirkelam ile başlattı

Maltepe Park, bu seneki Açık Hava Konserleri'nin açılışını sevilen isim Şanlıurfalı Sanatçı Mirkelam ile yaptı.

08 Eylül 2017 - 09:35

Her sene sevilen sanatçıları sahnesinde ağırlayarak, ziyaretçilerini müzikle buluşturan Maltepe Park, bu seneki Açık Hava Konserleri'nin açılışını sevilen isim Şanlıurfalı Sanatçı Mirkelam ile yaptı.

ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilen Maltepe Park, bu seneki Açık Hava Konserleri'nin açılışını sevilen Şanlıurfalı Sanatçı Mirkelam ile yaptı. 25 sene önce koşan adam olarak sanat hayatına giriş yapan Mirkelam, geçen 25 senede enerjisinden hiçbir şey kaybetmediğini, sahne performansıyla bir kez daha gösterdi. Konser süresini aşarak 2 saatten fazla sahnede kalan sanatçının şarkıları, 7’den 70’e, konser alanını dolduran tüm seyirciler tarafından birlikte söylendi.

Konser öncesi konuşan Şanlıurfalı Sanatçı Mirkelam, “Bir dönem bu bölgede yaşadım, önünden geçerken hep içimden burada konser vermeyi geçirirdim, bugün hayalim gerçek oldu. Burada her zaman olduğu gibi amacımız seyirciyi eğlendirmek, başka bir yere götürmek. Bu işe başladığımdan beri kendimi bu görevde hissettim. Başka tarz ve başka düşüncelerin olabileceğini şarkılarda ve eğlencede göstermek istedim'' açıklamasını yaptı.

Konserlerinin devam ettiğini belirten Şanlıurfalı Sanatçı Mirkelam, ''Bir sanatçının her zaman kafasında bir şeyler vardır. O, gerçekleşir ya da gerçekleşmez, gerçekleşir ama seyirciye ulaşacak seviyeye gelmeyebilir, hayal ettiğiniz şey seyirciyle birleşmeyebilir. Bunlar hep emek ister. Sanat zor bir zanaat aslında. Birde böyle koşuştururken biraz daha zor ama başarmaya çalışıyoruz'' şeklinde konuştu.

Yeni albümü 'Mirkelam Şarkıları' değinen sanatçı Mirkelam, ''O albüm çok güzeldi. Bizim için muhteşem çalışma oldu. İnşallah onun devamını yaparız, daha bir sürü şarkı var. Sadece 10 şarkım yok, inşallah bir 20'sini daha yapabiliriz''dedi.

Açık Hava konserlerinin 3 gün daha devam edeceği Maltepe Park’ta; bu akşam Gökhan Türkmen, 9 Eylül tarihinde Rubato ve 10 Eylül tarihinde Selçuk Balcı sahne alacak. 21.30'da başlayan konserlere katılım ücretsiz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Topçumeydanı Kullanıma Açıldı-Videolu Haber
Topçumeydanı Kullanıma Açıldı-Videolu Haber
Terör Propagandasından 8 Kişi Gözaltına Alındı
Terör Propagandasından 8 Kişi Gözaltına Alındı