Masa Tenisinde Şampiyonlar Ödüllendirildi

Masa Tenisinde Şampiyonlar Ödüllendirildi

Aile ve Sosyal Politikalar Şanlıurfa İl Müdürü Hasan Bilici, personeller arası düzenlenen masa tenisi turnuvasında derece giren personellere ödüllerini verdi.

02 Mart 2018 - 15:20

Aile ve Sosyal Politikalar Şanlıurfa İl Müdürü Hasan Bilici, personeller arası düzenlenen masa tenisi turnuvasında derece giren personellere ödüllerini verdi.Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı 81 İl Taşra Teşkilatında görev yapan personeli kapsayan ve Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik Spor Kulübü ile Personel Dairesi Başkanlığı koordinasyonunda yürütülen “Personeller Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası” öncesinde Şanlıurfa ASP İl Müdürlüğü İl birincilerini belirledi.

Karaköprü Gençlik Merkezinde düzenlenen turnuvayı, erkekler de Hamza Parlak, bayanlarda ise, Sümeyra Toprak Birinci oldu.

ASP İl Müdürü Hasan Bilici, dereceye giren personellere plaket ve madalyalarını takdim etti.

Müdür Bilici, personelin kaynaşmasını ve iş yükünden kaynaklı stresten uzaklaşmalarını sağlamak için böyle bir etkinlik düzenlediklerini, zaman zaman yaptıkları bu tür etkinliklerle personelin motivasyonunu artırmayı hedeflediklerini dile getirdi.

Birinci olan Sporcuları tebrik eden Bilici, 23-29 Nisan tarihleri arasında Muğla’nın Fethiye ilçesinde düzenlenecek olan Türkiye şampiyonası masa tenisi turnuvasında Şanlıurfalı sporculardan derece beklediğini ifade etti.

Turnuvada Dereceye Giren Sporcular

Bayanlar kategorisinde;

1-            Sümeyra TOPRAK

2-            Yetkin ÖZTÜRK

3-            Rezan YAVUZ

Erkekler Kategorisinde;

1-            Hamza PARLAK

2-            Emrah ALKAN

3-            Resul BULUT

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK Parti Şanlıurfa İlçe Belediye Başkan Adayları Açıklandı
AK Parti Şanlıurfa İlçe Belediye Başkan Adayları Açıklandı
Şanlıurfa Zabıtasından Örnek Davranış
Şanlıurfa Zabıtasından Örnek Davranış