Maşuk’a nefes aldıracak bulvarlar asfaltlandı-Videolu Haber

Maşuk’a nefes aldıracak bulvarlar asfaltlandı-Videolu Haber

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, kentin trafik akışını rahatlatmak amacıyla açtığı Maşuk’taki Balıkayağı bulvarları sıcak asfaltla buluşturdu.

24 Eylül 2017 - 14:26

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Yol Asfalt Şubesi Ekipleri Karaköprü Maşuk Bölgesinde trafiği oldukça rahatlatacak olan Balıkayağı Bulvarında yol açma çalışmasının ardından asfaltlama çalışmasını tamamladı.

Balıkayağı, Çardaklıkaya ve Şair Nabi Bulvarını açarak Maşuk Bölgesini Diyarbakır Karayolundaki GAP Bulvarına bağlayan Büyükşehir Belediyesi, TOKİ konutlarının yer aldığı bölgeyi cazibe merkezi haline getirdi.

Büyükşehir Fuar Merkezi önünü genişletti

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Karaköprü İlçesinde inşasına başladığı Şanlıurfa Fuar Merkezi önündeki 20 metrelik caddeyi genişleterek 35 metreye çıkardı.

Çardaklıkaya Bulvarı ile Diyarbakır Yolu GAP Bulvarını birbirine bağlayan köprü konumundaki caddenin altyapısını sil baştan yenileyen Büyükşehir Belediyesi, caddeyi bir yandan genişletirken diğer yandan ise güçlendirdi.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi ekiplerinin hummalı bir çalışma yaptığı caddede ŞUSKİ başta olmak üzere Tedaş, Aksa Doğalgaz ekipleri ise koordineli bir şekilde çalışmalarını tamamladı. Caddede şuan orta refüj yapım işi sürüyor.

Karaköprü ilçesinde asfaltlama çalışması sürüyor

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi ekipleri Karaköprü İlçesi 109. Caddeyi Mimar Sinan Bulvarına bağlayan bölgede de asfalt serimine devam ediyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Altay Ailesinin Acı Günü
Altay Ailesinin Acı Günü
Karaçalı Ailesinin Acı Günü
Karaçalı Ailesinin Acı Günü