Maşuk Yolu Dört Şeride Çıkarılıyor-Videolu Haber

Maşuk Yolu Dört Şeride Çıkarılıyor-Videolu Haber

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Karaköprü'deki Maşuk Bölgesi Seyrantepe Mahallesinde yer alan Eyüp Cenap Gülpınar Bulvarını iki şeritten 4 şeride çıkarıyor

30 Ağustos 2017 - 16:08 - Güncelleme: 31 Ağustos 2017 - 16:12

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Karaköprü'deki Maşuk Bölgesi Seyrantepe Mahallesinde yer alan Eyüp Cenap Gülpınar Bulvarını iki şeritten 4 şeride çıkarıyor. Gece gündüz devam eden çalışmalarla Maşuk ile şehir merkezi arasındaki trafik yoğunluğunun rahatlatılması hedefleniyor.

Maşuk Seyrantepe Mahallesini Kuzeybatı Çevreyoluna ve Karaköprü ile Haliliye'ye bağlayan Eyüp Cenap Gülpınar Bulvarında yol genişletme ve iyileştirme çalışmasını tamamlayan Büyükşehir Belediyesi, yolun asfaltını gece, gündüz demeden iki vardiya şeklinde sürdürüyor. Yüklenici firmaya ait iki ayrı finisher ve çok sayıda işçi yardımıyla serimi yapılan asfalt işi gece gündüz şeklinde devam ediyor. Bayram arifesinde ara verilecek olan çalışma bayram sonrasında devam ederek tamamlanacak.

Dalgeçler için önemli bir güzergah

Karayolları Genel Müdürlüğünce Çevik Kuvvet Kavşağında yaptırılacak olan köprülü kavşağın yanı sıra Büyükşehir Belediyesinin Diyarbakır Yolu üzerinde Kolsuzoğlu Bulvarında yaptıracağı Narlıdere Katlı Köprülü Kavşak inşaatları öncesinde tamamlanacak olan Eyüp Cenap Gülpınar Bulvarı ve devamındaki yollar, araçlar için önemli bir güzergahı üstlenecek.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • ramazan bıyıklı
    10 ay önce
    kilometrelerce yolu asfalt yapıp bitirdiler maşuk a dönüşte 200 300 metrelık kötü olmuş yola bir asfalt dökmediler benim arabam yok ama yazık belediye otobüslerıne yazık arabası olan vatandaşlara kimi yollarda fazla kalan asfaltı yol kenarlarına dökeceklerıne böyle hayırlı işlerde kullansınlar yazık maşuk gap lisesının önü kış gelmeden yapsınlar onlara hizmetlerı karşılıgı oy ve vergı verıyoruz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfaspor’dan 4 Transfer
Urfaspor’dan 4 Transfer
Suruç'ta Feci Kaza, 1 Ölü 6 Yaralı
Suruç'ta Feci Kaza, 1 Ölü 6 Yaralı