Mehmet Ali Cevheri Haliliye Esnafını Ziyaret Etti

Mehmet Ali Cevheri Haliliye Esnafını Ziyaret Etti

AK Şanlıurfa Milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili adayı Mehmet Ali Cevheri,Haliliye’de bulunan esnafları ziyaret etti.

28 Mayıs 2018 - 21:38

AK Şanlıurfa Milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili adayı Mehmet Ali Cevheri,Haliliye’de bulunan esnafları ziyaret etti.AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili adayı Mehmet Ali Cevheri, Mehmet Ali Cevheri, “27. Dönem Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı”nın ardından Haliliye ilçesinde bulunan esnafları ziyaret etti.

24 Haziran 2018 günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri nedeniyle, Milletvekili adayları belirlenen ayrı ayrı bölgelerde esnaf ziyaretlerini ayrı ayrı sürdürüyor.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, 24 Haziran seçim çalışmalarına Haliliye ilçesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sürdürdü.

Vatandaşlarla selamlaşıp, varsa sorunlarını vetaleplerini alan AK Vekil Cevheri,24 Haziran’da oylarını AK Partiye ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a vermeleri ricasında bulunduklarını belirterek, bu seçimin çok önemli olduğunu, çünkü yeni bir sisteme geçileceğini, Sayın Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde ülkemizin, milletimizin ve çocuklarımızın geleceği için 16 yıldır yapılan hizmetlerin artarak devam etmesi için oyların mutlaka Cumhurbaşkanımıza ve AK Partiye verilmesi gerektiğini söyledi.

AK Vekil Cevheri, vatandaşların varsa sorunları ve taleplerini de ilgililere ileteceklerini ve takipçisi olacaklarını belirtti.

AK Vekil adayı Cevheri'ye AK Parti Şanlıurfa İl Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçi Güven'in yanı sıra, AK Parti Şanlıurfa İl Yönetim Kurulu Üyesi Sami Özbek ve İlçe Kadın Kolları üyeleri ile İlçe teşkilatı üyeleri eşlik etti.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, Haliliye ilçesinde esnaf ziyaretinin ardından parti tarafından verilen toplu iftar programına katıldı

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Harran'a Yeni Bir İşletme Kazandırılıyor
Harran'a Yeni Bir İşletme Kazandırılıyor
Minibüsün altında kalan çocuk öldü
Minibüsün altında kalan çocuk öldü