Menderes Atilla Servis Kazasında Yaralanan Öğrencileri Ziyaret...
Reklam

Menderes Atilla Servis Kazasında Yaralanan Öğrencileri Ziyaret Etti

Şanlıurfa Ceylanpınar’da okul servisi ile TIR’ın karıştığı trafik kazasında yaralanan öğrencilere Menderes Atilla, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

21 Kasım 2017 - 14:48

Şanlıurfa Ceylanpınar’da okul servisi ile TIR’ın karıştığı trafik kazasında yaralanan öğrencileri hastanede ziyaret eden Şanlıurfa Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Bugün okulların paydos ettiği saatte farklı okullardan topladığı öğrencileri Düzova Mahallesine götüren öğrenci servisi TOKİ kavşağında TIR’la çarpışması sonucu 13’ü öğrenci ve servis şoförü olmak üzere 14 kişi yaralandı. Kazanın ardından yaralılar Ceylanpınar Devlet hastanesine kaldırıldı. Olayı duyan Şanlıurfa Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, devlet hastanesine gelerek yaralı öğrenciler ve ailelerine geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Devlet hastanesi başhekiminden öğrencilerin durumu hakkında bilgi alan Başkan Atilla, olası bir durumda belediye ambulansının hastaneye tahsis edilebileceğini söyledi.Öğrencilerin durumunun iyi olduğunu öğrenen başkan Atilla daha sonra hastaneden ayrıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
şanlıurfa toki kura sonuçları 2018
şanlıurfa toki kura sonuçları 2018
Hilvan'da Kura Sevinci
Hilvan'da Kura Sevinci