Metin Feyzioğlu Şanlıurfa’ya Geldi

Metin Feyzioğlu Şanlıurfa'ya Geldi

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu Şanlıurfa’ya Gelerek Şanlıurfa Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu ile görüştü.

25 Eylül 2017 - 10:59 - Güncelleme: 25 Eylül 2017 - 14:10

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu Şanlıurfa’ya Geldi. Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Şanlıurfa Baro Başkanı Ahmet Tüysüz’ün Viranşehir Adliyesi'nde başına gelen olayla ilgili İl Emniyet Müdür  Veysal Tipioğlu ile görüştü.Görüşme sonrası açıklama yapan Metin Feyzioğlu,  Şanlıurfa Baro Başkanımız Ahmet Tüysüz'ün Viranşehir Adliyesi'nde başına gelen çok üzücü olayla ilgili İl Emniyet Müdürümüz Sn. Veysal Tipioğlu ile görüşme yaptık. Sayın Emniyet Müdürü, idari soruşturmanın açıldığı, müfettiş görevlendirildiği bilgisini verdi.

Dün, yani pazar akşamı da Sayın Vali, soruşturmanın, derhal el konan kamera kayıtları üzerinden etkili ve bağımsız olarak yürütüleceği sözünü verdi.

Soruşturmanın devlet ciddiyeti içerisinde yürümesi dileğiyle, Sayın Vali ve Sayın Emniyet Müdürü'ne ifade ettikleri hassasiyetleri sebebiyle teşekkür ederim.İfadelerinde bulundu

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Müdürler Okul Güvenliği Konusunu Konuştu
Müdürler Okul Güvenliği Konusunu Konuştu
Şampiyon Tenisçilerden Turan'a Ziyaret
Şampiyon Tenisçilerden Turan'a Ziyaret