MHP 402 Belediye Başkan Adayını Açıkladı

MHP 402 Belediye Başkan Adayını Açıkladı

MHP Milliyetçi Hareket Parti 402 Belediye Başkan Adayını Açıkladı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayını ve Urfa'daki 11 ilçenin adaylarını açıklamadı.

30 Aralık 2018 - 17:08 - Güncelleme: 01 Ocak 2019 - 18:44

Milliyetçi Hareket Parti 402 Belediye Başkan Adayını Açıkladı Şanlıurfa’dan daha önce Harran ve Siverek Belediye Başkan Adaylarını açıklayan MHP, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayını ve geri kalan Şanlıurfa’nın 11 İlçesinin Belediye Başkan Adaylarını açıklamadı.

İşte MHP’nin Açıkladığı 402 Belediye Başkan Adayları.

1    ADIYAMAN    RIFAT ERDEM

2    AĞRI              SERVET AL

3    ARTVİN          MUSTAFA POLAT

4    BOLU             İBRAHİM DOĞAN

5    HAKKARİ       NEVZAT DOĞAN

6    MUŞ               ŞEREFETTİN YATCİ

7    SİİRT              MUZAFFER FURAT

8    SİNOP            HASAN DEMİR

9    TOKAT            ADNAN ÖZMEN

10    TUNCELİ      MÜCELLA SALER

11    UŞAK            MUHAMMET FATİH ERDOĞAN

12    BATMAN       HAYRETTİN BEKTAŞ

13    ŞIRNAK         BAHAR CAVLAK

14    KİLİS              ÖMER YABANCI

15    DÜZCE          ERDOĞAN BIYIK

16    ADIYAMAN    BESNİ                  KENAN POLAT

17    ADIYAMAN    ÇELİKHAN           ABDURRAHMAN YAYLAGÜL

18    ADIYAMAN    GÖLBAŞI             KAMBER ÖZTÜRK

19    ADIYAMAN    KAHTA                 SIRAÇ ASLAN

20    ADIYAMAN    SAMSAT              SADIK ÖZTÜRK

21    ADIYAMAN    SİNCİK                 AHMET GENCİZ

22    ADIYAMAN    TUT                      HASAN ŞAHAN

23    AFYONKARAHİSAR    ÇOBANLAR        ALİ SARITAŞ

24    AFYONKARAHİSAR    HOCALAR           DOĞAN DEMİR

25    AFYONKARAHİSAR    İSCEHİSAR         BAHTİYAR AŞKIN

26    AFYONKARAHİSAR    SULTANDAĞI      TACETTİN DAMLARKAYA

27    AFYONKARAHİSAR    ŞUHUT                 İBRAHLİM YILDIZ

28    AĞRI    DİYADİN                      AHMET ŞİMŞEK

29    AĞRI    DOĞUBAYAZIT           FEYYAZ BİLEN

30    AĞRI    ELEŞKİRT                   MEHMET FATİH YERLİKAYA

31    AĞRI    HAMUR                       YAKUP GÜNER

32    AĞRI    PATNOS                      AYDIN ŞİMŞEK

33    AĞRI    TAŞLIÇAY                   SİNAN AYDEMİR

34    AĞRI    TUTAK                         COŞKUN AKBABA

35    AMASYA    GÖYNÜCEK                    KADİR FATİH ERDOĞAN

36    AMASYA    GÜMÜŞHACIKÖY           ADNAN TORUN

37    AMASYA    SULUOVA                        YAŞAR TANCI

38    ARTVİN    MURGUL                           HAKAN İNAN

39    ARTVİN    ŞAVŞAT                             TANER AKGÜMÜŞ

40    ARTVİN    YUSUFELİ                         ERDAL DEMİRCİ

41    BİNGÖL    ADAKLI                             ERDAL ALMALI

42    BİTLİS    GÜROYMAK                       HAKAN AZBAY

43    BİTLİS    HİZAN                                 RAMAZAN ŞİMŞEK

44    BİTLİS    MUTKİ                                DOĞAN UYANIK

45    BOLU    DÖRTDİVAN                        DURMUŞ ÜNAL

46    BOLU    GEREDE                              RAMAZAN GÜLER

47    BOLU    GÖYNÜK                            AHMET ÇANKAYA

48    BOLU    MENGEN                            ALİ BUDAK

49    BOLU    SEBEN                               HAKAN CANKURTARAN

50    BURDUR    AĞLASUN                     MEHMET TURGUT

51    BURDUR    ÇAVDIR                        SÜLEYMAN KAYACAN

52    ÇANAKKALE    BAYRAMİÇ            ŞUAYİP BAŞARAN

53    ÇANAKKALE    BİGA                      ENVER KOÇ

54    ÇANAKKALE    ECEABAT              ENGİN DERSE

55    ÇANAKKALE    EZİNE                   ALİ TEVFİK AYTİMURER

56    ÇANAKKALE    GÖKÇEADA         ERTAN ERDOĞAN

57    ÇANAKKALE    LAPSEKİ              ADEM BALTA

58    ÇANAKKALE    YENİCE               LEVENT AKYOL

59    ÇANKIRI    ATKARACALAR          ALİRAZA KÜÇÜKKUTLU

60    ÇANKIRI    ÇERKEŞ                     HÜSEYİN ERDOĞAN

61    ÇANKIRI    KORGUN                    HASAN HÜSEYİN KOZAN

62    ÇANKIRI    KURŞUNLU                HÜDAİ HAMDİ BÜYÜKPOYRAZ

63    ÇANKIRI    ORTA                          YUNUS YARIMKAYA

64    ÇANKIRI    YAPRAKLI                  ÖMER GÜNGÖR

65    ÇORUM    ALACA                         SACİT KAĞIZMAN

66    ÇORUM    BOĞAZKALE              MESUT OCAKLI

67    ÇORUM    İSKİLİP                        ALİ SÜLÜK

68    ÇORUM    KARGI                         RECEP BOLPAÇA

69    ÇORUM    OĞUZLAR                   OĞUZ HANTAL

70    ÇORUM    ORTAKÖY                   NECİP ERDEMİRCİ

71    ÇORUM    OSMANCIK                AHMET GELGÖR

72    ÇORUM    SUNGURLU               ŞABAN KÖYHANOĞLU

73    ÇORUM    UĞURLUDAĞ            CEMAL SAĞIR

74    EDİRNE    KEŞAN                       HÜSEYİN YILDIRIM

75    EDİRNE    MERİÇ                       MEHMET CAN ÖZTARAK

76    ELAZIĞ    SİVRİCE                    TURGAY GÜNDOĞAN

77    ELAZIĞ    KEBAN                      AHMET TURAN ÖZCAN

78    ERZİNCAN    İLİÇ                      HAMZA BURAN

79    ERZİNCAN    KEMALİYE          MEHMET KARAMAN

80    ERZİNCAN    ÜZÜMLÜ              ŞEREF ORUÇ

81    GİRESUN    EYNESİL               EMRE KEMAL

82    GİRESUN    GÜCE                   YÜKSEL GEÇGEL

83    GİRESUN    ŞEBİNKARAHİSAR         MURAT BÖLÜK

84    GİRESUN    YAĞLIDERE                    YAŞAR İBİŞ

85    GÜMÜŞHANE    KÜRTÜN                   ENVER ŞEN

86    HAKKARİ    DERECİK                         ERKAN KAYA

87    HAKKARİ    ŞEMDİNLİ                        AHMET AYDIN

88    HAKKARİ    YÜKSEKOVA                   BEYAZ TUNÇ ORAL

89    ISPARTA    ATABEY                            AZİZ ERASLAN

90    ISPARTA    GELENDOST                   ÖMER KOLBAŞI

91    ISPARTA    SENİRKENT                     ALİ KALAY

92    ISPARTA    ULUBORLU                     ALİ İHSAN AKAR

93    İSTANBUL    BEŞİKTAŞ                    SERKAN TOPER

94    İSTANBUL    MALTEPE                     AHMET BAYKAN

95    İSTANBUL    SİLİVRİ                        VOLKAN YILMAZ

96    KARS    AKYAKA                              GÜRSOY ÇAPIK

97    KARS    DİGOR                               SELÇUK BALCI

98    KARS    SARIKAMIŞ                       HARUN HAYALİ

99    KARS    SELİM                                YUSUF YEKE

100    KARS    SUSUZ                             ADEM CAN DAYSAL

101    KASTAMONU    ABANA         İLÇE    ERHAN ÖZGÜR

102    KASTAMONU    ARAÇ         İLÇE    FİKRİ YAZAN

103    KASTAMONU    AZDAVAY         İLÇE    AKİF ÖZDEMİR

104    KASTAMONU    CİDE         İLÇE    AHMET ÇAKMAK

105    KASTAMONU    ÇATALZEYTİN         İLÇE    AHMET DEMİR

106    KASTAMONU    DADAY         İLÇE    MEHMET KILIÇ

107    KASTAMONU    DOĞANYURT         İLÇE    HAKKI ÇOLAK

108    KASTAMONU    HANÖNÜ         İLÇE    HASAN BASRİ YÜCEL

109    KASTAMONU    KÜRE         İLÇE    SERKAN SEVİNÇ

110    KASTAMONU    PINARBAŞI         İLÇE    ASLAN ALTUNTAŞ

111    KASTAMONU    SEYDİLER         İLÇE    MEHMET ERDOĞAN

112    KASTAMONU    TAŞKÖPRÜ         İLÇE    ABDULLAH ÇATAL

113    KASTAMONU    TOSYA         İLÇE    VOLKAN KAVAKLIGİL

114    KIRKLARELİ    BABAESKİ         İLÇE    RECEP ÖZCAN

115    KIRKLARELİ    KOFÇAZ         İLÇE    AYCAN ELMAZ

116    KIRKLARELİ    LÜLEBURGAZ         İLÇE    ARMAĞAN AYYILDIZ

117    KIRŞEHİR    BOZTEPE         İLÇE    MUSA CEYLAN

118    KIRŞEHİR    KAMAN         İLÇE    KENAN ALVAN

119    KÜTAHYA    EMET         İLÇE    HALİL TUNA

120    KÜTAHYA    TAVŞANLI         İLÇE    KAZIM BAYRAM

121    MUŞ    BULANIK         İLÇE    İZZET AKGÖL

122    MUŞ    HASKÖY         İLÇE    CEMAL ORBAY

123    MUŞ    KORKUT         İLÇE    ENES YUMLU

124    MUŞ    MALAZGİRT         İLÇE    CELAL ŞAHİN TEKİN

125    MUŞ    VARTO         İLÇE    SULHATTİN KARAKURT

126    NEVŞEHİR    GÜLŞEHİR         İLÇE    ŞENGEZER KÜRK

127    NEVŞEHİR    HACIBEKTAŞ         İLÇE    ÇAĞDAŞ OZAN GÜNEŞ

128    NİĞDE    ALTUNHİSAR         İLÇE    VEDAT KİRAZCI

129    NİĞDE    BOR         İLÇE    MUSTAFA TECİMER

130    NİĞDE    ÇAMARDI         İLÇE    MEHMET ALAKUŞ

131    RİZE    PAZAR         İLÇE    GÜLŞAH BİLALOĞULLARI

132    SİİRT    BAYKAN         İLÇE    HASAN SÖYÜNCÜ

133    SİİRT    ERUH         İLÇE    BAYRAM DEMİR

134    SİİRT    KURTALAN         İLÇE    BEDİRHAN LALE

135    SİİRT    PERVARİ         İLÇE    MEHMET SAİT KANDEMİR

136    SİİRT    ŞİRVAN         İLÇE    DENİZ CELLEK

137    SİİRT    TİLLO         İLÇE    FATİH ATUN

138    SİNOP    AYANCIK         İLÇE    ÖZAY ÇETİN

139    SİNOP    BOYABAT         İLÇE    ŞÜKRÜ KAYA

140    SİNOP    DİKMEN         İLÇE    VEDAT DAĞLI

141    SİNOP    DURAĞAN         İLÇE    FEHMİ DALKILIÇ

142    SİNOP    ERFELEK         İLÇE    ABDURRAHMAN GÜLEN

143    SİNOP    GERZE         İLÇE    KERİM ULUSOY

144    SİNOP    SARAYDÜZÜ         İLÇE    İBRAHİM KANBER

145    SİVAS    AKINCILAR         İLÇE    MURAT SEVİNÇ

146    SİVAS    ULAŞ         İLÇE    TURAN İLBEY

147    SİVAS    YILDIZELİ         İLÇE    OZAN ERCAN

148    SİVAS    ZARA         İLÇE    FATİH ÇELİK

149    TOKAT    ALMUS         İLÇE    BEKİR ÖZER

150    TOKAT    ARTOVA         İLÇE    MAHMUT GÜLHAN

151    TOKAT    BAŞÇİFTLİK         İLÇE    MUSTAFA ÖZTÜRK

152    TOKAT    ERBAA         İLÇE    ERTUĞRUL KARAGÖL

153    TOKAT    NİKSAR         İLÇE    DURAN YADİGAR

154    TOKAT    REŞADİYE         İLÇE    MUSTAFA ŞAHİN

155    TOKAT    TURHAL         İLÇE    GÖKHAN BOZKURT

156    TUNCELİ    ÇEMİŞGEZEK         İLÇE    HAKAN GÖKALP

157    TUNCELİ    HOZAT         İLÇE    ZÜLEYHA FIRAT KUZU

158    TUNCELİ    MAZGİRT         İLÇE    AYHAN YILMAZ

159    TUNCELİ    NAZIMİYE         İLÇE    NİYAZİ KORKMAZ

160    TUNCELİ    OVACIK         İLÇE    HALUK SUPHİ GÜLKAYA

161    TUNCELİ    PERTEK         İLÇE    MEHMET AYHAN

162    TUNCELİ    PÜLÜMÜR         İLÇE    REFİYE DANIŞ ERDEM

163    YOZGAT    AKDAĞMADENİ         İLÇE    NEZİH YALÇIN

164    YOZGAT    SARAYKENT         İLÇE    İDRİS ÖĞEL

165    YOZGAT    SORGUN         İLÇE    MUSTAFA ERKUT EKİNCİ

166    YOZGAT    ŞEFAATLİ         İLÇE    AHMET DEMİREL

167    ZONGULDAK    ALAPLI         İLÇE    ALİ DEMİR

168    ZONGULDAK    ÇAYCUMA         İLÇE    HAYDAR ORUÇ

169    ZONGULDAK    DEVREK         İLÇE    AHMET AKDEMİR

170    ZONGULDAK    GÖKÇEBEY         İLÇE    ADEM AYVACIK

171    ZONGULDAK    KDZ.EREĞLİ         İLÇE    TELAT ŞEKER

172    ZONGULDAK    KİLİMLİ         İLÇE    FATİH KALDIRIM

173    ZONGULDAK    KOZLU         İLÇE    MURAT GÜLSEVER

174    AKSARAY    AĞAÇÖREN         İLÇE    YAŞAR BEKLEVİÇ

175    AKSARAY    GÜLAĞAÇ         İLÇE    AHMET SİNGİN

176    AKSARAY    GÜZELYURT         İLÇE    SADULLAH ER

177    AKSARAY    SARIYAHŞİ         İLÇE    İBRAHİM KAZANCI

178    AKSARAY    SULTANHANI         İLÇE    MEHMET ÇAKIR

179    KARAMAN    ERMENEK         İLÇE    EMEL ÖZTÜRK

180    KARAMAN    SARIVELİLER         İLÇE    HAKAN ÇOŞGUNER

181    KIRIKKALE    ÇELEBİ         İLÇE    YILDIRIM ULAŞ

182    BATMAN    BEŞİRİ         İLÇE    HAMİT YILDIZ

183    BATMAN    GERCÜŞ         İLÇE    YAŞAR KESKİN

184    BATMAN    HASANKEYF         İLÇE    EMİNE YEŞİM BİL

185    BATMAN    KOZLUK         İLÇE    SAMİ BİÇER

186    BATMAN    SASON         İLÇE    MUHAMMED FATİH AÇIK

187    ŞIRNAK    BEYTÜŞŞEBAP         İLÇE    HAFİZE UCAR

188    ŞIRNAK    GÜÇLÜKONAK         İLÇE    DOĞAN NAS

189    ŞIRNAK    İDİL         İLÇE    MEHMET ALİ DAĞ

190    ŞIRNAK    SİLOPİ         İLÇE    DOĞAN ÖKTEN

191    ŞIRNAK    ULUDERE         İLÇE    NAZMİ AKYÜREK

192    BARTIN    AMASRA         İLÇE    ASIM SOYDAN

193    BARTIN    ULUS         İLÇE    SEVGİ ÜNAL

194    ARDAHAN    ÇILDIR         İLÇE    OZAN AKTEMUR

195    ARDAHAN    DAMAL         İLÇE    TAMER TAN

196    ARDAHAN    HANAK         İLÇE    TORAMAN HÜRİŞANOĞLU

197    ARDAHAN    POSOF         İLÇE    CEVDET DEMİR

198    IĞDIR    ARALIK         İLÇE    CAFER AKKA

199    YALOVA    ÇINARCIK         İLÇE    HARUN YORULMAZ

200    YALOVA    ÇİFTLİKKÖY         İLÇE    İSA YILMAZ

201    YALOVA    TERMAL         İLÇE    BURAK SEVENGİL

202    KARABÜK    EFLANİ         İLÇE    HÜSNÜ AKIN

203    KARABÜK    ESKİPAZAR         İLÇE    HÜSEYİN DÖNMEZ

204    KARABÜK    YENİCE         İLÇE    ZEKİ ÇAYLI

205    KİLİS    ELBEYLİ         İLÇE    SUAT KEMAL ÖZKAN

206    KİLİS    MUSABEYLİ         İLÇE    İHSAN ÖLMEZ

207    KİLİS    POLATELİ         İLÇE    HAKKI KILIÇ

208    DÜZCE    GÖLYAKA         İLÇE    MURAT ALTINDAL

209    ADIYAMAN    MERKEZ    KÖMÜR    BELDE    ABDULLAH ÖZAVCİ

210    ADIYAMAN    MERKEZ    YAYLAKONAK    BELDE    ATİLLA AKAN

211    ADIYAMAN    BESNİ    KESMETEPE    BELDE    EMİR KILIÇ

212    ADIYAMAN    BESNİ    KÖSECELİ    BELDE    AYDIN ORHAN

213    ADIYAMAN    BESNİ    SUVARLI    BELDE    HASAN BOZKAYA

214    ADIYAMAN    BESNİ    ŞAMBAYAT    BELDE    NECATİ DEMİREL

215    ADIYAMAN    ÇELİKHAN    PINARBAŞI    BELDE    BURHAN AYAZ

216    ADIYAMAN    GÖLBAŞI    BALKAR    BELDE    MEHMET EMİN ŞEKER

217    ADIYAMAN    GÖLBAŞI    BELÖREN    BELDE    ENVER ÇİÇEK

218    ADIYAMAN    GÖLBAŞI    HARMANLI    BELDE    SİYAMİ YILDIRIM

219    ADIYAMAN    SİNCİK    İNLİCE    BELDE    ABUBEKİR ÜMÜRHAN

220    AFYONKARAHİSAR    MERKEZ    BEYYAZI    BELDE    ASIM ALTINTAŞ

221    AFYONKARAHİSAR    MERKEZ    KOCATEPE    BELDE    MUSTAFA ÇINGIRAK

222    AFYONKARAHİSAR    MERKEZ    ÇAYIRBAĞ    BELDE    ALİ ÇALIŞIR

223    AFYONKARAHİSAR    MERKEZ    DEĞİRMENAYVALI    BELDE    EROL BARUTCU

224    AFYONKARAHİSAR    MERKEZ    ERKMEN    BELDE    MUHAMMED BAYRAM

225    AFYONKARAHİSAR    MERKEZ    GEBECELER    BELDE    CENGİZ YAŞAR

226    AFYONKARAHİSAR    MERKEZ    NURİBEY    BELDE    ABDULLAH ÇAKMAK

227    AFYONKARAHİSAR    MERKEZ    SALAR    BELDE    GAZİ AVŞAR

228    AFYONKARAHİSAR    MERKEZ    SUSUZ    BELDE    İBRAHİM IŞILAK

229    AFYONKARAHİSAR    MERKEZ    SÜLÜMENLİ    BELDE    BASRİ ÜZÜMÖZÜ

230    AFYONKARAHİSAR    MERKEZ    SÜLÜN    BELDE    ŞÜKRÜ BACAK

231    AFYONKARAHİSAR    BOLVADİN    ÖZBURUN    BELDE    AHMET ERİKÇİ

232    AFYONKARAHİSAR    ÇAY    KARAMIKKARACAÖREN    BELDE    MUHTEREM ALGÜL

233    AFYONKARAHİSAR    ÇOBANLAR    KOCAÖZ    BELDE    MUSA KAMIŞÇI

234    AFYONKARAHİSAR    DİNAR    HAYDARLI    BELDE    FERİYAT ATEŞ

235    AFYONKARAHİSAR    DİNAR    TATARLI    BELDE    BAYRAM KARTAL

236    AFYONKARAHİSAR    EMİRDAĞ    GÖMÜ    BELDE    RAMAZAN ERYILDIZ

237    AFYONKARAHİSAR    İHSANİYE    DÖĞER    BELDE    MEHMET DEMİREL

238    AFYONKARAHİSAR    İHSANİYE    GAZLIGÖL    BELDE    MUSTAFA GÜNGÖR

239    AFYONKARAHİSAR    İSCEHİSAR    SEYDİLER    BELDE    HASAN HÜSEYİN TOKDEMİR

240    AFYONKARAHİSAR    SİNANPAŞA    AKÖREN    BELDE    VEYSEL DAYAN

241    AFYONKARAHİSAR    SİNANPAŞA    DÜZAĞAÇ    BELDE    HÜSEYİN IŞIK

242    AFYONKARAHİSAR    SİNANPAŞA    KILIÇARSLAN    BELDE    HALİL ÇELEBİ

243    AFYONKARAHİSAR    SİNANPAŞA    SERBAN    BELDE    VEDAT KÖSE

244    AFYONKARAHİSAR    SİNANPAŞA    TINAZTEPE    BELDE    İSMAİL KARAGÖZ

245    AFYONKARAHİSAR    SULTANDAĞI    YEŞİLÇİFTLİK    BELDE    ÖZKAN ALKIN

246    AĞRI    ELEŞKİRT    TAHİR    BELDE    HALİS DURSUN

247    AĞRI    ELEŞKİRT    YAYLADÜZÜ    BELDE    HAKİM TAŞDEMİR

248    AĞRI    ELEŞKİRT    YÜCEKAPI    BELDE    OĞUZHAN MURAT

249    AĞRI    PATNOS    DEDELİ    BELDE    AHMET IŞIK

250    BAYBURT    MERKEZ    ARPALI    BELDE    AYDIN IRMAK

251    BİTLİS    MERKEZ    YOLALAN    BELDE    MEMDUH DENİZ

252    BİTLİS    ADİLCEVAZ    AYDINLAR    BELDE    TEKİN DURSUN

253    BİTLİS    AHLAT    OVAKIŞLA    BELDE    İLHAMİ GÖKBULAK

254    BİTLİS    GÜROYMAK    GÖLBAŞI    BELDE    ETEM SOLMAZ

255    BİTLİS    GÜROYMAK    GÜNKIRI    BELDE    ÖMER AYLÜÇTARHAN

256    BİTLİS    MUTKİ    KAVAKBAŞI    BELDE    BURAK GÜLEK

257    BURDUR    ÇAVDIR    SÖĞÜT    BELDE    AYHAN YURDASİPER

258    ÇANAKKALE    MERKEZ    KEPEZ    BELDE    SERKAN ÖN

259    ÇANAKKALE    AYVACIK    KÜÇÜKKUYU    BELDE    GALİP DEMİR

260    ÇANAKKALE    EZİNE    GEYİKLİ    BELDE    DOĞAN LABAR

261    ÇANAKKALE    GELİBOLU    EVREŞE    BELDE    FATİH ERER

262    ÇANAKKALE    LAPSEKİ    ÇARDAK    BELDE    MEHMET UYANIK

263    ÇANAKKALE    LAPSEKİ    UMURBEY    BELDE    ALİYE ERTOPÇU

264    ÇANAKKALE    YENİCE    KALKIM    BELDE    ÖZGÜR DEMİRTAŞ

265    ÇANKIRI    ATKARACALAR    ÇARDAKLI    BELDE    OSMAN ÇİĞDEM

266    ÇANKIRI    ÇERKEŞ    SAÇAK    BELDE    İSA YAZIBAŞI

267    ÇANKIRI    ORTA    YAYLAKENT    BELDE    MURAT ÇAVUŞ

268    EDİRNE    KEŞAN    BEĞENDİK    BELDE    HÜSEYİN ŞENTÜRK

269    ERZİNCAN    MERKEZ    ÇAĞLAYAN    BELDE    SEYİT BATTAL TOSUN

270    ERZİNCAN    MERKEZ    MOLLAKÖY    BELDE    HÜSEYİN AYTEKİN

271    ERZİNCAN    MERKEZ    YAYLABAŞI    BELDE    MUSTAFA CANPOLAT

272    ERZİNCAN    ÜZÜMLÜ    ALTINBAŞAK    BELDE    ÖMERCAN KARATEPE

273    GİRESUN    BULANCAK    AYDINDERE    BELDE    ÖMER AYDOĞDU

274    GİRESUN    BULANCAK    KOVANLIK    BELDE    SEFA ARTUL

275    GİRESUN    GÖRELE    ÇAVUŞLU    BELDE    ENVER ORKUN ŞEN

276    GÜMÜŞHANE    KELKİT    DEREDOLU    BELDE    ÖKKEŞ ALKAN

277    GÜMÜŞHANE    KELKİT    ÜNLÜPINAR    BELDE    ŞERİF ÖZER

278    GÜMÜŞHANE    KÜRTÜN    ÖZKÜRTÜN    BELDE    YAKUP TURGUT

279    HAKKARİ    MERKEZ    DURANKAYA    BELDE    HAMİT ALTUN

280    ISPARTA    KEÇİBORLU    SENİR    BELDE    TAYFUN BORAZANCI

281    ISPARTA    SENİRKENT    BÜYÜKKABACA    BELDE    MUSTAFA DURMUŞ

282    ISPARTA    YALVAÇ    HÜYÜKLÜ    BELDE    HASAN YILDIZ

283    KARS    DİGOR    DAĞPINAR    BELDE    ATALAY TAZEGÜL

284    KIRKLARELİ    DEMİRKÖY    İĞNEADA    BELDE    MURAT BABAT

285    KIRKLARELİ    VİZE    KIYIKÖY    BELDE    İSMAİL GÖK

286    KÜTAHYA    GEDİZ    ESKİGEDİZ    BELDE    MUSTAFA ARSLAN

287    KÜTAHYA    SİMAV    AKDAĞ    BELDE    İSMAİL YILDIZ

288    KÜTAHYA    SİMAV    GÜNEY    BELDE    AHMET ÇAVDAR

289    KÜTAHYA    SİMAV    KUŞU    BELDE    MURAT GÜNTAŞ

290    KÜTAHYA    SİMAV    NAŞA    BELDE    MEHMET ÖZDEMİR

291    KÜTAHYA    TAVŞANLI    BALIKÖY    BELDE    AHMET ARTUN

292    KÜTAHYA    TAVŞANLI    KURUÇAY    BELDE    SERKAN AKTAŞLI

293    KÜTAHYA    TAVŞANLI    TEPECİK    BELDE    ALİ ÇAKIR

294    KÜTAHYA    TAVŞANLI    TUNÇBİLEK    BELDE    MUSTAFA DÜZGÜN

295    MUŞ    MERKEZ    KARAAĞAÇLI    BELDE    YAKUP TOLAN

296    MUŞ    MERKEZ    KIRKÖY    BELDE    BİLAL ŞAHİN

297    MUŞ    MERKEZ    KIZILAĞAÇ    BELDE    KENAN YİĞİT

298    MUŞ    MERKEZ    KONUKBEKLER    BELDE    FATİH GÜNDOĞDU

299    MUŞ    MERKEZ    SERİNOVA    BELDE    ŞAH İSMAİL YALINKILIÇ

300    MUŞ    MERKEZ    SUNGU    BELDE    YAŞAR TAN

301    MUŞ    MERKEZ    YAYGIN    BELDE    EMRAH GÖZCÜ

302    MUŞ    MERKEZ    YEŞİLOVA(YAĞCILAR)    BELDE    İNAN YİĞİT

303    MUŞ    BULANIK    ELMAKAYA    BELDE    BİRKAN MAMAK

304    MUŞ    BULANIK    ERENTEPE    BELDE    ABDURRAHMAN DAŞDEMİR

305    MUŞ    BULANIK    RÜSTEMGEDİK    BELDE    VOLKAN DURMUŞ

306    MUŞ    BULANIK    SARIPINAR    BELDE    OKTAY AKDENİZ

307    MUŞ    BULANIK    UZGÖRÜR    BELDE    ÜNAL SEMERCİ

308    MUŞ    BULANIK    YONCALI    BELDE    ERDİNÇ POLAT

309    MUŞ    HASKÖY    DÜZKIŞLA    BELDE    ÇETİN ONGÜR

310    MUŞ    KORKUT    ALTINOVA    BELDE    EMRAH SÖYLEMEZ

311    MUŞ    MALAZGİRT    KONAKKURAN    BELDE    ERCAN DEMİRELLİ

312    NEVŞEHİR    MERKEZ    ÇAT    BELDE    NİHAT ÇETİN

313    NEVŞEHİR    MERKEZ    KAVAK    BELDE    FERİDUN BAĞCI

314    NEVŞEHİR    AVANOS    ÇALIŞ    BELDE    İLHAMİ ASLAN

315    NEVŞEHİR    AVANOS    KALABA    BELDE    ÜMİT KÖROĞLU

316    NEVŞEHİR    AVANOS    ÖZKONAK    BELDE    MUSTAFA ERTÜRK

317    NİĞDE    MERKEZ    DEĞİRMENLİ    BELDE    RECEP DİNÇER

318    NİĞDE    MERKEZ    DÜNDARLI    BELDE    İRFAN ÇIKAN

319    NİĞDE    MERKEZ    SAZLICA     BELDE    CEM YILMAZ

320    NİĞDE    MERKEZ    YEŞİLGÖLCÜK    BELDE    RAMAZAN ÖZDEN

321    NİĞDE    ALTUNHİSAR    KARAKAPI    BELDE    BAYRAM BOZKUŞ

322    NİĞDE    ALTUNHİSAR    KEÇİKALESİ    BELDE    LÜTFİ ÖZTÜRK

323    RİZE    ARDEŞEN    TUNCA    BELDE    MUHAMMET ÇEBİ

324    SİİRT    MERKEZ    GÖKÇEBAĞ    BELDE    CASIM BALIK

325    SİİRT    BAYKAN    ATABAĞI    BELDE    BURHAN CANBULAT

326    SİİRT    BAYKAN    VEYSELKARANİ    BELDE    ABDULLAH AYMAN

327    SİİRT    KURTALAN    KAYABAĞLAR    BELDE    HÜSEYİN PEKTAŞ

328    SİVAS    MERKEZ    YILDIZ    BELDE    MUSTAFA ÖZTÜRK

329    SİVAS    YILDIZELİ    GÜNEYKAYA    BELDE    HASAN ERÇOBAN

330    TOKAT    MERKEZ    ÇAMLIBEL    BELDE    UFUK ER

331    TOKAT    MERKEZ    ÇAT    BELDE    MUSTAFA ÇOŞAR

332    TOKAT    MERKEZ    EMİRSEYİT    BELDE    HÜSEYİN SAĞDIÇ

333    TOKAT    MERKEZ    GÜRYILDIZ    BELDE    MUSTAFA ÖZER

334    TOKAT    ALMUS    ÇEVRELİ    BELDE    SADİERTAN SOYSAL

335    TOKAT    BAŞÇİFTLİK    HATİPLİ    BELDE    MURAT CENGİZ

336    TOKAT    ERBAA    TANOBA    BELDE    VURAL ÖZDEMİR

337    TOKAT    NİKSAR    GÜRÇEŞME    BELDE    ŞEVKET YÜCEL

338    TOKAT    NİKSAR    YOLKONAK    BELDE    SÜLEYMAN ÖZGÜR

339    TOKAT    PAZAR    ÜZÜMÖREN    BELDE    ALİ ÇAĞLAR

340    TOKAT    REŞADİYE    BAYDARLI    BELDE    SITKI KARACA

341    TUNCELİ    MAZGİRT    AKPAZAR    BELDE    MEHMET DAĞ

342    YOZGAT    AKDAĞMADENİ    BELEKÇİHAN    BELDE    FİKRET KAÇIRAL

343    YOZGAT    AKDAĞMADENİ    OLUKÖZÜ    BELDE    HASAN AYDINSOY

344    YOZGAT    AKDAĞMADENİ    UMUTLU    BELDE    MEHMET ÜNAL

345    YOZGAT    BOĞAZLIYAN    YAMAÇLI    BELDE    MUSA GEÇİMLİ

346    YOZGAT    BOĞAZLIYAN    YENİPAZAR    BELDE    ŞABAN SAN

347    YOZGAT    ÇAYIRALAN    KONUKLAR    BELDE    ERKAN ŞAHAN

348    YOZGAT    ÇEKEREK    ÖZÜKAVAK    BELDE    ÇETİN BAYAZİT

349    YOZGAT    SARAYKENT    DEDEFAKILI    BELDE    İRFAN KARABULUT

350    YOZGAT    SARIKAYA    KARAYAKUP    BELDE    METİN KARAMAN

351    YOZGAT    SORGUN    ARAPLI    BELDE    ADEM ERTUĞRUL

352    YOZGAT    SORGUN    BAHADIN    BELDE    GÖKHAN ÖZDEMİR

353    YOZGAT    SORGUN    EYMİR    BELDE    MUSTAFA KATIRANCI

354    YOZGAT    SORGUN    DOĞANKENT    BELDE    İBRAHİM AYGÜL

355    YOZGAT    KADIŞEHRİ    HALIKÖY    BELDE    HÜSEYİN MURAT

356    ZONGULDAK    MERKEZ    BEYCUMA    BELDE    ERDİNÇ BIÇAKÇI

357    ZONGULDAK    MERKEZ    ELVANPAZARCIK    BELDE    ERDEM AKGÖZ

358    ZONGULDAK    MERKEZ    KARAMAN    BELDE    CEVDET ALADAĞ

359    ZONGULDAK    ALAPLI    GÜMELİ    BELDE    ŞİNASİ BİLGEN

360    ZONGULDAK    ÇAYCUMA    FİLYOS    BELDE    KIVANÇ CANKURT

361    ZONGULDAK    ÇAYCUMA    KARAPINAR    BELDE    İSA YURTSEVEN

362    ZONGULDAK    ÇAYCUMA    NEBİOĞLU    BELDE    FATİH YILDIRIM

363    ZONGULDAK    ÇAYCUMA    PERŞEMBE    BELDE    SEMİH AYDIN

364    ZONGULDAK    ÇAYCUMA    SALTUKOVA    BELDE    ERSİN AKSOY

365    ZONGULDAK    DEVREK    ÇAYDEĞİRMENİ    BELDE    KERİM PİLAVCI

366    ZONGULDAK    GÖKÇEBEY    BAKACAKKADI    BELDE    RAMAZAN AYDEMİR

367    ZONGULDAK    KDZ.EREĞLİ    GÜLÜÇ    BELDE    ATİLLA TARIK SEMİZ

368    ZONGULDAK    KDZ.EREĞLİ    KANDİLLİ    BELDE    TUNCAY AYDIN

369    ZONGULDAK    KDZ.EREĞLİ    ORMANLI    BELDE    TACETTİN ALDIRMAZ

370    ZONGULDAK    KİLİMLİ    ÇATALAĞZI    BELDE    YAVUZ PALABAŞ

371    ZONGULDAK    KİLİMLİ    GELİK    BELDE    FAHRETTİN KAVŞUR

372    ZONGULDAK    KİLİMLİ    MUSLU    BELDE    FATİH ACAR

373    AKSARAY    MERKEZ    BAĞLIKAYA    BELDE    DURSUN ESER

374    AKSARAY    MERKEZ    HELVADERE    BELDE    ARİF BELLİKLİ

375    AKSARAY    MERKEZ    SAĞLIK    BELDE    HÜSEYİN MUTLU

376    AKSARAY    MERKEZ    TAŞPINAR    BELDE    RAMAZAN SEVİNÇ

377    AKSARAY    MERKEZ    YEŞİLTEPE    BELDE    KADİRHAN KARAMAN

378    AKSARAY    GÜLAĞAÇ    DEMİRCİ    BELDE    RAMAZAN ÖZER

379    AKSARAY    GÜLAĞAÇ    SARATLI    BELDE    BÜLENT KIYAK

380    KARAMAN    ERMENEK    GÜNEYYURT    BELDE    AHMET ARI

381    KARAMAN    SARIVELİLER    GÖKTEPE    BELDE    MEHMET YAKIN

382    KIRIKKALE    DELİCE    ÇERİKLİ    BELDE    YAŞAR BALKAŞ

383    BATMAN    MERKEZ    BALPINAR    BELDE    ŞAHİN PEYÇİ

384    BATMAN    BEŞİRİ    İKİKÖPRÜ    BELDE    VEYSEL DEMİRSOY

385    BATMAN    GERCÜŞ    KAYAPINAR    BELDE    ZÜKRÜLLAH ÇELİKAL

386    BATMAN    KOZLUK    BEKİRHAN    BELDE    OKAN ÇETİN

387    BATMAN    SASON    YÜCEBAĞ    BELDE    AHMET HALİT AÇIK

388    ŞIRNAK    MERKEZ    KASRİK    BELDE    CELAL GÜNGÖR

389    ŞIRNAK    GÜÇLÜKONAK    FINDIK    BELDE    AHMET İLHAN

390    ŞIRNAK    İDİL    KARALAR    BELDE    NEVAF DEMİREL

391    ŞIRNAK    İDİL    SIRTKÖY    BELDE    AHMET YILDIRIM

392    ŞIRNAK    SİLOPİ    ÇALIŞKAN    BELDE    AYHAN KURTAY

393    ŞIRNAK    SİLOPİ    GÖRÜMLÜ    BELDE    SELİM ERGİN

394    ŞIRNAK    ULUDERE    HİLAL    BELDE    ABDULAZİZ BENEK

395    ŞIRNAK    ULUDERE    ŞENOBA    BELDE    HASAN BABAT

396    ŞIRNAK    ULUDERE    UZUNGEÇİT    BELDE    KEMAL BAYRAM

397    YALOVA    ALTINOVA    KAYTAZDERE    BELDE    ARSLAN ÇEVİK

398    YALOVA    ALTINOVA    SUBAŞI    BELDE    İSRAFİL AKBAŞ

399    YALOVA    ÇINARCIK    KORU    BELDE    SEDAT SEÇGİN

400    YALOVA    ÇİFTLİKKÖY    TAŞKÖPRÜ    BELDE    MURAT MEMİŞ

401    DÜZCE    MERKEZ    BEYKÖY    BELDE    ORHAN ARSLAN

402    DÜZCE    MERKEZ    BOĞAZİÇİ    BELDE    İLYAS DANIŞ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Baydilli Erken Mesaide
Baydilli Erken Mesaide
İşte yeni askerlik sisteminin detayları
İşte yeni askerlik sisteminin detayları