MHP Lideri Bahçeli çok sert çıktı Gelin de görelim

MHP Lideri Bahçeli çok sert çıktı Gelin de görelim

Yenikapı’da düzenlenen Cumhur İttifakı Büyük İstanbul mitinginde konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Ey Katiller Gelinde Görelim.Dedi

24 Mart 2019 - 17:36

Cumhur İttifakı'nın Yenikapı'da düzenlediği “Büyük İstanbul Mitingi”ne katılan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sahneye çıkarak vatandaşları selamladı. Kürsüye çıkarak miting alanını dolduran kalabalığa hitap eden Bahçeli “Yenikapı adeta uçsuz bucaksız gelincik tarlası olmuş, çağlıyor. Albayrağa bürünmüş, pırıl pırıl parlıyor. 7 Ağustos 2016'dan tam 960 gün sonra 15 Temmuz hain FETÖ darbe teşebbüsünden 983 gün sonra Yenikapı'da milli bir coşkunun bayraktarlığını yapıyorsunuz” diye konuştu.

İstanbul'un sıradan bir şehir olmadığını söyleyen Bahçeli, “İstanbul tarihtir, medeniyettir, kardeşliktir, fetihtir. Dünyanın en büyük Türk İslam kentidir. Beşeriyetin gözü İstanbul'un üzerindedir. Mazlumların kulağı İstanbul'a çevriktir. Masumların kalbi İstanbul için çarpmaktadır. İstanbul Kudüs'ün kardeşi, Kerkük'ün kaderidir. Hicaz çöllerinden Asya steplerine kadar bütün Türk ve İslam yurtlarının son siperidir. Bu siper düşerse Türkiyemiz gider, tarihimiz sükut eder, milli ümitler söner. Bu siper zillete teslim olursa nice miras ve emanetleri körelir. İstanbul Cumhur'un irfanı, istiklal meşalesidir. İstanbul Cumhur İttifakı'nın hassasiyet ve haysiyet merkezidir” şeklinde konuştu.(Şanlıurfa 63 Urfa Haber Şanlıurfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
6 Kişinin Öldüğü Silahlı Kavga Kamerada
6 Kişinin Öldüğü Silahlı Kavga Kamerada
6 Kişinin Öldüğü Kavga İle İlgili Flaş Gelişme
6 Kişinin Öldüğü Kavga İle İlgili Flaş Gelişme