MHP Şanlıurfa’da Seçim Çalışmalarına Başladı

MHP Şanlıurfa'da Seçim Çalışmalarına Başladı

MHP Şanlıurfa SİM, Seçim İletişim Merkezi Başkanlığına daha öncede seçimlerde bu görevleri başarı ile yapmış Teşkilat Başkanı İbrahim Ocakoğlu getirildi.

30 Nisan 2018 - 22:45 - Güncelleme: 30 Nisan 2018 - 22:56

MHP Şanlıurfa Seçim İletişim Merkezi Başkanlığına MHP Teşkilat Başkanı İbrahim Ocakoğlu getirildi.24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimi ve Milletvekili genel seçimleri nedeni ile MHP Şanlıurfa teşkilatı seçim çalışmalarına başladı.

Şanlıurfa il teşkilatı bünyesinde kurulan Seçim iletişim Merkezine bağlı olarak Şanlıurfa il genelinde 13 ilçede Seçim İletişim merkezi kuruldu. Şanlıurfa SİM Başkanlığına ise Teşkilat başkanı İbrahim Ocakoğlu getirildi. İbrahim Ocakoğlu daha öncede seçimlerde bu görevleri başarı ile yapmış tecrübeli bir siyasetçi olarak tanınıyor.

MHP İl Başkan Yardımcısı ve Teşkilat başkanı İbrahim Ocakoğlu gazetemize yaptığı açıklamada; 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimi nedeni ile çalışmalara başladık. Şanlıurfa’da seçim çalışmalarının koordine edilmesi için il Yönetim Kurulumuzca Seçim İletişim Merkezi Başkanlığı görevi tarafıma tevdii edildi. Bu çerçevede Şanlıurfa SİM’e bağlı olarak 13 ilçe teşkilatında da Seçim iletişim Merkezi kuruldu.

Şanlıurfa’da MHP’ye ilgi her geçen gün artarken seçim atmosferine girdiğimiz bu günlerde partimize teveccüh daha da artmaktadır. Şanlıurfalılar 24 Haziran 2018 günü yapılacak seçimlerde supriz yaparak Ankara’da Şanlıurfa MHP’den temsil eden milletvekili değil milletvekilleri inşallah gönderecektir. Dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'nın İki İlçesi İçme Suyuna Kavuşacak
Şanlıurfa'nın İki İlçesi İçme Suyuna Kavuşacak
Yeni Hayvan Pazarında Hummalı Çalışma
Yeni Hayvan Pazarında Hummalı Çalışma