MHP Şanlıurfa Milletvekili Mazbatasını Aldı

MHP Şanlıurfa Milletvekili Mazbatasını Aldı

Şanlıurfa’da MHP 80 Bin oy alarak Milletvekili çıkaran Milliyetçi Hareket Partisinde Milletvekili İbrahim Özyavuz Mazbatasını aldı.

01 Temmuz 2018 - 14:51 - Güncelleme: 01 Temmuz 2018 - 14:54

Şanlıurfa’da 80 Bin oy alarak 1 Milletvekili çıkaran Milliyetçi Hareket Partisinde Milletvekili İbrahim Özyavuz Mazbatasını aldı.

MHP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz mazbatasını MHP Haliliye ilçe başkanı Osman Karaağaç ve MHP Şanlıurfa İl Başkanı Mahmut Güneş’in elinden aldı. Mazbata töreni sonrası açıklama yapan Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz, 24 Haziran 2018 seçimleri sonrası MHP bir milletvekili çıkararak Parlamentosunda Temsil edilecek. Özyavuz açıklamasının devamında geçmişte milletvekili adaylığı, il başkanlığı ve bu dönemde Şanlıurfalıların desteği ile seçildik inşallah Şanlıurfa’yı temsil edeceğim.

Allah kısmet ederse Ankara’ya gideceğiz ve yemin törenine katılacağım. Urfa’nın küçüğünden büyüğüne etnik köken fark etmeden herkesin emrinde olan Tüm Şanlıurfa’yı temsil eden bir milletvekili profili çizeceğiz, Ben Bizlere oy veren tüm Şanlıurfalıalara Teşekkür ediyorum. İfadelerinde bulundu

Bu haber 1256 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • abdülkadir ipekleşen
  11 ay önce
  selamlar dilerim
 • abdülkadir ipeklşen
  11 ay önce
  sayın milletvekilm sana hayırlı olsun dilerim ben şanlı urfa bireciken abdülkadir ipekleşen ben kazanırsam sana söz veriyorum seni işe koyacagım dediniz 4.cocuk babasıyım çok zor dorumdayım ve bana yardımcı olmanı istiyorum sayın vekilim evraklarımı birecik devlet hastanesine verdim ve temizlikçi olarak çalışmak istiyorum lütfen bana yardımcı olun ,4.cocuğum perişan doruma allah seni yormasın sayğılar dilerim .tlf..05362040008.bu. benim telefonum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Demirci ve Yıldız Ailesinin Acı Günü
Demirci ve Yıldız Ailesinin Acı Günü
Urfa'daki Tüm Acenteler Bir Oldu
Urfa'daki Tüm Acenteler Bir Oldu