MHP Şanlıurfa SİM Başkanlığına Dikkat Çeken İsim

MHP Şanlıurfa SİM Başkanlığına Dikkat Çeken İsim

MHP Şanlıurfa İl Başkanlığından yapılan duyuru ile kısa adı SİM olan, Seçim iletişim Merkezi Başkanlığına Dr. Mehmet İnat getirildi

12 Mayıs 2018 - 21:31 - Güncelleme: 12 Mayıs 2018 - 21:43

MHP Şanlıurfa İl Başkanlığından yapılan duyuru ile kısa adı SİM olan,Seçim iletişim Merkezi Başkanlığına Dr. Mehmet İnat getirildi.MHP Şanlıurfa’da daha önceden Seçim iletişim Merkezi Başkanlığına İbrahim Ocakoğlu’nun getirildiği duyurulmuştu. Şanlıurfa MHP İl başkanlığı Mahmut Güneş’in yaptığı açıklamada, Milliyetçi Hareket Partisi Şanlıurfa’da kısa adı SİM olan, Seçim iletişim Merkezi Başkanlığına Bölgede yaptığı projeler, verdiği kişisel gelişim eğitimleri,  kentin,  kırsalın çeşitli  problemleri ve bunların çözümlerine ilişkin tespit ve tavsiyeleri ile bilinen, il başkan yardımcısı, AR -GE birim başkanı Dr. Mehmet İnat getirilirmiştir.Daha önce gazete yazı işleri müdürlüğü, TV Genel müdürlüğü ve köşe yazarlığı yapmış Mehmet inat, Medya ve İletişim alanında doktora yapmış bir isim. Halkın dilinden anlayan, sosyal medyayı iyi kullanabilen, STK ve meslek kuruluşları ile samimi ilişkileri olan biri. İfadelerine yer verildi.

Dr. Mehmet İnat Kimdir?

1984 Yılında Şanlıurfa’nın Hilvan İlçesi Uğra Köyünde Doğdu. İlk ve Orta Öğrenimini Şanlıurfa’da okudu.2008 Yılında Kamu Yönetimi ve Siyasal Bilgiler Bölümünden Mezun oldu.2012 Yılında Selçuk Üniversitesi Halkla İlişkiler ve İletişim Uzmanı olarak Yüksek Lisansını tamamladı. Doktora çalışması Siyasal İletişim alanındadır.

İş yaşantısı boyunca toplum yararı ve sosyal sorumluluk ilkelerine bağlılığı münasebetiyle birçok projede yer aldı. Bunların içersinde, birçok ağaçlandırma, sosyaltesis, eğitimprogramları, mevsimlik tarım işçiliği koşullarının iyileştirilmesi, Sivil Toplum Kuruluşları gibi konularda çalışmalar yürüttü.

Yayımlanmış birçok makalesi bulunan Mehmet İNAT’IN en beğenilen yazıları toplumsal olaylara dikkat çeken mevsimlik tarım işçiliği, Özürlülere yönelik istihdam faaliyetlerinin arttırılması, Hazine arazilerinin etkin kullanılması, Ağaçlandırma sosyal tesis oluşturulması ve çevreyle ilgili tarıma yönelik kamuoyu dikkatinin uyandırılması konuları olmuştur.

Belediye başkan danışmanlığı gibi,bir süre Proje Koordinatörlüğü görevini yürüten Mehmet İNAT; Merkez Sanayi Kooperatifinin Sanayi tesisinin kurulması aşamasında Hukuki engellerlin kaldırılması sanayi sitesinin istihdama katkısında önemli rol üstlenmiştir.

Özel kolejler,Üniversiteler,Kuruluşlara ve Özel ders lan kişi veya Gruplara İletişim ve Motivasyon,Liderlik,NLP Eğitimleri verdi.

Kalkınma Ajansları-KOSGEB – İŞKUR – Meslek Odaları,Belediyeler ve Sivil Toplum Kuruluşlarınca tertiplenen Uygulamalı Girişimlik Eğitimi Konularında Eğitim Destek Uzmanı olarak görev almaktadır. Bu sebeple Mersin,Hatay,Adıyaman,Batman Mardin,Siverek Şanlıurfa,Tokat,Bingöl,Kilis gibi yerlerde birçok Girişimcinin iş yerini oluşturmasında eğitimler vermiş,danışmanlık etmiş, büyük katkılar sağlamıştır.

Kısa adı AGİED olan ; Anadolu Girişimcileri İş Birliği ve Eğitim Derneği Kurucu Genel Başkanlığı yürüten Mehmet İNAT Sivil Toplum Kuruluşu çalışmalarına devam etmektedir.2013 yılı Temmuz ayından beri merkezi Ankara’da bulunan Bürokrat,Hukukçu ve İş adamlarından oluşan 32 ilde temsilciliği bulunan Şanlıurfa platformu il temsilciği görevini yürütmenin yanında MHP Şanlıurfa Başkan yardımlığı görevinide yürüttü.

2018/05/2018-05-12-21-38-30.jpg
2018/05/2018-05-12-21-38-32.jpg
2018/05/2018-05-12-21-38-33.jpg

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfa'da Feci Kavga 6 Ölü İşte Ölenlerin İsimleri
Urfa'da Feci Kavga 6 Ölü İşte Ölenlerin İsimleri
Kaybolan öğrencinin cansız bedeni bulundu
Kaybolan öğrencinin cansız bedeni bulundu