Mikar Ailesinin Acı Günü

Mikar Ailesinin Acı Günü

Mehmet Mikar, Faruk Mikar ve Ferhat Mikar'ın kardeşleri, Yılmaz Mikar ve Mehmet Mikar'ın babaları, Kenan Mikar Hakkın Rahmetine kavuştu.

27 Kasım 2018 - 16:37 - Güncelleme: 28 Kasım 2018 - 12:51

Merhum marangoz Sabri Mikar'ın oğlu, Mehmet Mikar, Faruk Mikar ve Ferhat Mikar'ın kardeşleri, Yılmaz Mikar ve Mehmet Mikar'ın babaları, Bedir Gelez ve Sait Balantekin'in kayın pederleri. Kadir Aydilek, Mehmet Yeşilnacar, Mehmet Bitmiş, Remzi Işıkyıldız, Sait Çiloğlu'nun kayın biraderi, Adil Işıkyıldıve Necmi Işıkyıldız'ın ve Bülent Berkan ve Mustafa Aydilek'in dayıları, İbrahim Mikar ve Mehmet Sabri Mikar'ın amcası, Kadir Işıkyıldız, Remzi Işıkyıldız, Mithat Işıkyıldız ve Galip Işıkyıldız'ın amcası oğulları Kenan Mikar Hakkın Rahmetine kavuştu.

56 Yaşındaki Kenan Mikar’ın Cenazesi 28 Kasım çarşamba günü öğle namazını müteakip yeni mezarlık camisinde kılınacak cenaze namazından sonra yine Yeni Asri mezarlıkta defin edilecek.

Mikar Ailesi taziyeleri Ulubatlı cami Yunus Emre taziye evinde kabul edecek.Bizde Şanlıurfa 63 Haber olarak merhuma Allahtan rahmet ailesine baş sağlığı diliyoruz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Küçük kaymakamlar talimat yağdırdı
Küçük kaymakamlar talimat yağdırdı
Bölge odaları 17. kez bir araya geldi
Bölge odaları 17. kez bir araya geldi