MTSO Meclis Başkanı Urfalı İş Adamı Oldu

MTSO Meclis Başkanı Urfalı İş Adamı Oldu

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Meclis Başkanlığı'na,en yakın rakibinden 12 oy fazla alarak Şanlıurfalı işadamı Hamit İzol seçildi.

08 Nisan 2018 - 18:56

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Meclis Başkanlığı'na, Seçimde 38 oy ile Şanlıurfalı işadamı Hamit İzol seçildi.Geçtiğimiz pazar günü yapılan seçimlerde meslek komitesi üyeleri ile meclis üyelerini belirleyen MTSO'da, bugün yeni yönetim kurulu üyeleri ile meclis başkanlığı seçimleri yapıldı.

Önceki dönem Meclis Başkanı Mahmut Arslan'ın aday olmadığı MTSO Meclis Başkanlığı için 4 aday yarıştı. Meclis üyelerinin oyu ile belirlenen seçimler sonucunda, 38 oy ile Şanlıurfalı İş Adamı Hamit İzol MTSO'nun yeni Meclis Başkanı oldu. Diğer adaylar Ahmet Akın 7, Hüseyin Çalışkan 26, Serhat Dövenci ise 23 oy aldı.

Urfalı İş Adamı Hamit İzol, “Mersin’de barış ve kardeşliği pekiştirmek, iş insanları arasındaki birliği ve kardeşliği sağlamak için aday oldum. Meclis üyelerinin teveccühü doğrultusunda, kazandım şehrimizin dinamiklerine ve iş alemine faydalı olmaya çalışacağıma inanıyorum” dedi.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tarihi Ankara mitinginde önemli açıklamalar
Tarihi Ankara mitinginde önemli açıklamalar
Oyuncakları gören küçük Mirza'nın mutluluğu izleyenleri duygulandırdı
Oyuncakları gören küçük Mirza'nın mutluluğu izleyenleri...