MTTB Şanlıurfa ve Siverek’ten TBMM’ne Ziyaret

MTTB Şanlıurfa ve Siverek'ten TBMM'ne Ziyaret

Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) Şanlıurfa ve Siverek temsilcilikleri Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı İsmail Kahraman ziyaret etti

03 Mayıs 2018 - 15:36

Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) Şanlıurfa ve Siverek temsilcilikleri ile yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı İsmail Kahraman’ı makamında ziyaret etti.TBMM Başkanı İsmail Kahraman, ziyarette MTTB Şanlıurfa İl Başkanlığının yürüttüğü çalışmalar hakkında İl Başkanı Fatih Eryaman’dan bilgi aldı.

Konferanslar, okuma grupları gibi faaliyetlerin yanında çeşitli çalışmalar yaptıklarını belirten MTTB Şanlıurfa İl Başkanı Fatih Eryaman, “Başta Şanlıurfa il merkezimiz olmak üzere ilçelerimizde tanıtım çalışmalarımız devam ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Çalışmalarla ilgili Kahraman’a bilgi verdiklerini dile getiren Eryaman, “48. dönem MTTB Genel Başkanımız İsmail Kahraman’ı makamında ziyaret edip çalışmalarımızı sunduk. Şuan Şanlıurfa’da merkez ve Siverek olmak üzere iki şubemiz bulunmakta. Diğer ilçelerimiz ile şube konusunda istişare halindeyiz. MTTB olarak en büyük amacımız dinine, vatanına, bayrağına ve kendi değerlerine bağlı nesiller yetiştirebilmektir. Bu bağlamda 2017 Mayıs ayından şuana kadar 60’a yakın etkinlik düzenledik. Konferanslar, geziler ve kitap okumaları yaparak gençlerimizin gelişimine katkı sağlamaya çalışıyoruz.” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanı sıra birçok bakan ve milletvekilinin de MTTB’den yetiştiğini söyleyen Eryaman, “Gençliğinde Milli Türk Talebe Birliği Kültür Müdürlüğü yapmış olan Cumhurbaşkanımız için MTTB’nin yeri çok ayrıdır.” diye konuştu. Fatih Eryaman öte yandan milletvekilleri Metin Bulut ve Metin Külünk’ü de mecliste ziyaret ettiklerini belirtti.

2018/05/2018-05-03-15-41-50.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x