Müdürler Okul Güvenliği Konusunu Konuştu

Müdürler Okul Güvenliği Konusunu Konuştu

Şanlıurfa Okul Müdürleri, Milli Eğitim Şube Müdürleri, İl Milli Eğitim Müdürü, İl Emniyet Müdürü Urfa'da Okul Güvenliği konusunu konuştu.

24 Eylül 2018 - 20:44

Şanlıurfa Valiliği koordinasyonunda İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İl Emniyet Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen toplantı İl Milli Eğitim Müdürlüğü konferans salonunda yapıldı.İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, İl Emniyet Asayiş Şube Müdürü Hüseyin İşseven, Karaköprü İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Murat Yanmaz, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri, Okul Müdürleri ve Emniyet Müdürlüğü mensuplarının katıldığı toplantı saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

İl Emniyet Çocuk Şube Müdürlüğü tarafından yapılan okul güvenliği konularını içeren sunum sonrası kürsüye gelen İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, Okul Müdürleri ve Öğretmenlere seslenerek; “sizin işe dört elle sarılmanız, bizim yanımızda durmanız, beraber yürümemiz, öğrencilerimizi korumamız için çok önemlidir.” dedi.

Okulda geçirdikleri 5-6 saat içerisinde öğrencilerin güvenliğini sağlamanın yanında boş zamanlarda ilgi duydukları alanlara yönlendirmede yol gösterici olunmasını belirten İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, “Şanlıurfa’da yüksek oranda bir genç nüfusa sahibiz. Bu genç nüfusa biz sahip çıkmazsak onların güvenliğini sağlayıp topluma yararlı bireyler olarak yetiştirmez, sokaklardan kurtarmazsak birileri onları bizlere karşı kullanmaya çalışır. Öğrencilerimizi iyi yetiştirip vatana millete hayırlı gençler olarak yetiştirmek zorundayız.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kılıçdaroğlu Saldırıya Uğradı
Kılıçdaroğlu Saldırıya Uğradı
Freni Boşalan Tır Pazara Daldı
Freni Boşalan Tır Pazara Daldı