Müftü Açık’tan Kurban Kampanyasına Destek Çağrısı

Müftü Açık'tan Kurban Kampanyasına Destek Çağrısı

Şanlıurfa İl Müftüsü İhsan AÇIK,Türkiye Diyanet Vakfı işbirliği ile düzenlenen vekâlet ile Kurban Bağışının daha fazla kitleye ulaşması için kampanyaya destek çağrısı yaptı.

31 Temmuz 2018 - 22:02

Şanlıurfa İl Müftüsü İhsan AÇIK, Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı işbirliği ile düzenlenen vekâlet ile Kurban Bağışının daha fazla kitleye ulaşması için kampanyaya destek çağrısı yaptı.

Açıklamada Şanlıurfa İl Müftüsü İhsan AÇIK; “Diyanet İşleri Başkanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfı işbirliği ile 26 yıldır mazlum ve mağdur coğrafyalar için Vekâletle Kurban Kesim Programı düzenliyoruz ve düzenlemeye devam ediyoruz Allah’a hamdolsun. Bizlere emanet ettiğiniz kurbanları özellikle İslami usullere uygun şekilde keserek, başta ülkemizdeki ihtiyaç sahiplerinin yanı sıra mülteci kamplarından, savaş ve afet bölgelerine, kıtlık ve kuraklıkla mücadele eden ülkelerden, bir Müslüman'ın selamına muhtaç bölgelere kadar dünyanın dört bir yanında ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz. Sizlerin vekâletiyle Kurbanlarımızı ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz.” dedi. Müftü AÇIK, son olarak Yurtiçi ve Yurtdışı Kurban bedellerini açıklayarak, vatandaşlarımızı Müftülüklere bağış yapmaya davet etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Halfeti'de Silahlı Kavga 4 Yaralı
Halfeti'de Silahlı Kavga 4 Yaralı
İŞKUR Önünde Uzun Kuyruklar Oluştu
İŞKUR Önünde Uzun Kuyruklar Oluştu