Muhsin Yazıcıoğlu Parkına Yeni Aletler Monte Edildi-Videolu Haber

Muhsin Yazıcıoğlu Parkına Yeni Aletler Monte Edildi-Videolu Haber

Şanlıurfa Haliliye Veysel Karani Mahallesinde bulunan Muhsin Yazıcıoğlu Parkına fitness aletlerinin monte işlemleri gerçekleşti.

26 Ekim 2017 - 14:31

Şanlıurfa Haliliye Belediyesi, ilçe genelindeki park ve bahçelerde mevsim şartlarına uygun çalışmalarının yanı sıra, yenilikler yapmayı da sürdürüyor.Şanlıurfa Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol’un ‘yemyeşil Haliliye’ hedefiyle çalışmalarını hummalı şekilde yürüten Park ve Bahçeler Müdürlüğü, mevsim şartlarına uygun çalışmalarını devam ettiriyor. Ekipler, Devteşti Mahallesinde toplamda 30 bin metrekare olan 7 parkta çim ekme çalışmalarını tamamladı. Bakım çalışmaları da tamamlanan çim ekme çalışmalarının ardından 7 park yeşil görüntüsüne kavuştu.

Mevsim şartlarına uygun yürütülen çalışmalar kapsamında Kısas kırsal Mahallesinde bulunan 5 parkta da, çim biçme, bank ve piknik masalarının onarımı ile ağaç bakım çalışmaları da ekiplerce yürütülüyor. Yürütülen çalışmaların yanında Süleymaniye Mahallesinde bulunan anaokulu ve sağlık ocağının bahçelerindeki çimlerin biçim çalışmaları da ekipler tarafından gerçekleştirildi.

Parklardaki yenilik çalışmaları kapsamında da, vatandaşların sağlıklı yaşamı ve spor yapmalarını sağlamak amacıyla Veysel Karani Mahallesinde bulunan Muhsin Yazıcıoğlu Parkına fitness aletlerinin monte işlemleri gerçekleştirilerek, vatandaşların kullanımına sunuldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Harran'da Okula Gitmeyen Öğrenci Kalmayacak
Harran'da Okula Gitmeyen Öğrenci Kalmayacak
Boşaltılan Hastane Binası Bağımlıların Meskeni Oldu
Boşaltılan Hastane Binası Bağımlıların Meskeni Oldu