Muhtar Kara Bakan Yardımcısı İle Görüştü

Muhtar Kara Bakan Yardımcısı İle Görüştü

Şanlıurfa’nın Karaköprü İlçesi Akpiyar Mahalle Muhtarı Ömer Kara,Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bakan Yardımcısı Abdullah TANCAN İle görüştü.

10 Eylül 2018 - 16:25 - Güncelleme: 11 Eylül 2018 - 14:18

Şanlıurfa’nın Karaköprü İlçesi Akpiyar Mahalle Muhtarı Ömer Kara, mahallede yaşanan elektrik sorunu ile ilgili Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bakan Yardımcısı Abdullah TANCAN İle görüştü.urfa haber, şanlıurfa haber, karaköprü haber, urfa haberleri

Bir dizi ziyaretler için Ankara’ya giden Karaköprü İlçesi Akpiyar Mahalle Muhtarı Ömer Kara, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bakan Yardımcısı Abdullah TANCAN Ziyaret ederek mahallede yaşanan elektrik sorunu aktardı.

Ziyaret sonrası açıklama yapan Muhtar Ömer Kara, “Şanlıurfa’mızda ve en önemlisi Karaköprü ilçemizde yaşanan elektrik sorunu ile ilgili sayın Bakan Yardımcımız Abdullah TANCAN İle görüştük. Bizleri makamında kabul etti. Akpiyar mahallemizde sık sık yaşanan elektrik kesintilerini kendilerine aktardık. Kendileri de Diyarbakır bölge müdürlüğü ile görüşerek sorunun çözeme kavuşmasını istedi. Öncelikle bizi makamında ağırlayan ve elektrik sorunumuzu çözüme kavuşturan bakanımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

2018/09/2018-09-10-16-27-45.jpg
2018/09/2018-09-10-16-27-45_1.jpg

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Begler diyari
    9 ay önce
    Milletvekilleri ve belediye başkanlarının yapmadığını muhtar yapmış... çokta zor değilmiş !
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gazetecilerden Beyazgül'e ziyaret
Gazetecilerden Beyazgül'e ziyaret
Hakim ve savcılara veda yemeği
Hakim ve savcılara veda yemeği