Muratlı kırsalında park ve yenileme çalışmaları-Videolu Haber

Muratlı kırsalında park ve yenileme çalışmaları-Videolu Haber

Şanlıurfa Ceylanpınar Belediyesi Muratlı Mahallesinde 7 bin metrekare alan üzerine büyük bir park ile mahallenin ana caddelerinde yenileme çalışmaları başladı

25 Ekim 2017 - 15:56

Şanlıurfa Ceylanpınar Belediyesi tarafından ilçe merkezi dışında kırsal mahallelerde de çalışmalar aralıksız sürdürülüyor. Çalışmalar kapsamında Muratlı Mahallesinde 7 bin metrekare alan üzerine büyük bir park ile mahallenin ana caddelerinde yenileme çalışmaları başladı.

Şanlıurfa Ceylanpınar Belediyesi Muratlıda devam eden çalışmaları inceleyen Başkan Atilla, Ceylanpınar'ın dört bir yanına mahalle ayrımı yapmadan hizmet götürdüklerini söyledi. Ceylanpınar'ın yaşam standartlarını arttırmak amacıyla geceli gündüzlü çalıştıklarını aktaran Başkan Atilla, alt yapıdan üst yapıya, sosyal alanlardan imara kadar birçok alanda çalışmaların aralıksız sürdüğünü belirtti.

Çalışmalar kapsamında Muratlı Mahallesinde 7 bin metrekare üzerine güzel bir parkın yapımına başladıklarını dile getiren Başkan Atilla, sosyal alanları sadece ilçe merkezinde değil kırsal mahallelerde de yaptıklarını kaydetti.

Ana caddede yenileme çalışmaları

Muratlı Mahallesinin ana caddesini de yenilediklerini aktaran Başkan Atilla, "Muratlı Mahallemize 7 bin metrekare alan üzerine güzel bir park yapıyoruz. Çalışmalarımıza başladık. Parkın yapımı ile birlikte mahallemizin ana caddesini de ıslah edeceğiz. Kaldırım ve aydınlatma direkleri koyacağız. iki çalışmamız bir arada yürüyor. Geçtiğimiz yıl mahallenin yarısını kilitli parke taşı yapmıştık. Bu yıl da kalan kısmını tamamlayacağız. Ekiplerimiz suratli bir şekilde çalışıyorlar. İnşallah Muratlı mahallemizi yaşanır güzel bir yer haline getireceğiz" diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
7 İlde FETÖ Operasyonu 8 Şüpheli Adliyede
7 İlde FETÖ Operasyonu 8 Şüpheli Adliyede
11 İlde Fetö operasyonu 15 Gözaltı
11 İlde Fetö operasyonu 15 Gözaltı