Nihat Hatipoğlu Şanlıurfa’ya geliyor

Nihat Hatipoğlu Şanlıurfa'ya geliyor

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu Şanlıurfa'ya geliyor.Hatipoğlu, Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin düzenlediği Dost Sohbetler söyleşisine ve imza gününe katılacak

02 Mayıs 2018 - 15:46

Konferansları tüm dünyada büyük ilgi gören, televizyon ve radyo programları milyonlarca kişi tarafından takip edilen Ünlü İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu,  Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin düzenlediği “Nihat Hatipoğlu ile Dost Sohbetler” söyleşisi ve imza gününde sevenleriyle buluşuyor.

Konferansları, kitapları, makaleleri, televizyon ve radyolardaki programlarıyla toplumda geniş bir kitle tarafından hayranlıkla takip edinen Dicle Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Hadis Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof.Dr. Nihat Hatipoğlu, 9 Mayıs 2018 günü saat 13.00’te Piazza AVM’deki ziyaretçilerle bir araya geliyor.

Ramazan aylarında katıldığı “Sahur ve iftar” programlarında katılımcıların sorularını kendisine has üslubu, gülen yüzü ve pratik şekilde cevaplamasıyla beğeniyle izlenen Hatipoğlu, konuşmalarında kardeşlik ve barış mesajları vermeye özen gösteriyor.

Bugüne kadar 3 bin civarında televizyon programına katılan Hatipoğlu, Piazza AVM’deki etkinlikte katılımcılarla sohbet edip, sorularını yanıtlayacak ve okurları için kitaplarını imzalama fırsatı bulacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'nın İki İlçesi İçme Suyuna Kavuşacak
Şanlıurfa'nın İki İlçesi İçme Suyuna Kavuşacak
Yeni Hayvan Pazarında Hummalı Çalışma
Yeni Hayvan Pazarında Hummalı Çalışma