Okul Sporları Müsabakaları Start Aldı

Okul Sporları Müsabakaları Start Aldı

Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları müsabakaları Kros yarışıyla start aldı.

21 Kasım 2018 - 11:04 - Güncelleme: 21 Kasım 2018 - 11:06

Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları müsabakaları Kros yarışıyla start aldı.11 Nisan Spor Kompleksinin yanında yapılan kros yarışmasında 170 sporcu engebeli yolları aldırış etmeden fınısh noktasına ulaşmak için kıyasıya mücadele etti.

Sporcular mücadeleleriyle renkli görüntülere sahne olurken Yıldız Kızlar Ferdide Nida Nur Toprak, Yıldız Kızlar Takımda Ulubatlı İmam Hatip Ortaokulu, Genç Kızlar-A Ferdide Nefise Toprak, Genç Kızlar-A Takımda Hadi Kutlu Mes. Tek. Lisesi, Genç Kızlar-B Ferdide Zeynep Güleli şampiyon olurken Erkeklerde ise Yıldız Erkekler Ferdide Ömer Arlak, Yıldız Erkekler Takımda 75.yıl Ortaokulu, Genç Erkekler-A Ferdide Mehmet Sümbül, Genç Erkekler-A Takımda Mahmut İkbal Büyükkırcalı MTAL, Genç Erkekler-B Ferdide Halil Tekin şampiyon oldu.

Dereceye giren sporculara ödüllerini Şanlıurfa Atletizm İl Temsilcisi Murat Tokucu, hakemler ve beden eğitimi öğretmenleri takdim etti.

Kros yarışmasında dereceye giren sporcular ve okullar şöyle;

YILDIZ KIZLAR – FERDİ

1.Nida Nur Toprak, 2.Fatma Nur Akçiftçi, 3.Berivan Çiçek, 4.Yağmur Alkan

YILDIZ KIZLAR – TAKIM

1.Ulubatlı İmam Hatip Ortaokulu, 2.Elgün Ortaokulu,3.Kabacık İHO, 4.75. Yıl Ortaokulu

GENÇ KIZLAR – A (FERDİ)

1.Nefise Toprak, 2.Merve Sercan, 3.Zerda Dolaş, 4.Mizgin Ayaz

GENÇ KIZLAR – A (TAKIM)

1.Hadi Kutlu Mes. Tek., 2.Mahmut İkbal Büyükkırcalı MTAL, 3.Emine Göncü Anadolu Lisesi, 4.Karaköprü MTAL

GENÇ KIZLAR – B (FERDİ)

1.Zeynep Güleli, 2.Sevgi Kızoğlu, 3.Ebru Karakuş, 4.Betül Gökktaş

YILDIZ ERKEKLER – FERDİ

1.Ömer Arlak, 2.Ahmet Sedat Aksoy, 3.Muhammed Salih Akgöbek, 4.Eyyüp Can Özayten

YILDIZ ERKEKLER – TAKIM

1.75.Yıl Ortaokulu, 2.Halilurrahman Ortaokulu, 3.Elgün Ortaokulu, 4.Kabacık İHO

GENÇ ERKEKLER – A (FERDİ)

1.Mehmet Sümbül, 2.İbrahim Çiçek, 3.Abdülganim Maviçiçek, 4.Ömer Boztepe

GENÇ ERKEKLER – A (TAKIM)

1.Mahmut İkbal Büyükkırcalı MTAL, 2.75. YIL, 3. Karaköprü MTAL, 4.Özel Yediiklim

GENÇ ERKEKLER – B (FERDİ)

1.Halil Tekin, 2.Abdulkerim Turus, 3.Eyüp Demirkol, 4.Mustafa Akkuş

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfa'da Bayan Doktor Darp Edildi
Urfa'da Bayan Doktor Darp Edildi
Doktor Saldırısının Nedeni Belli Oldu Saldırgan Tutuklandı
Doktor Saldırısının Nedeni Belli Oldu Saldırgan Tutuklandı